Ten produkt nie jest już dostępny

TORBA FISHING TEAM Z PUDEŁKAMI DO PRZYNĘT Jaxon

OCENA:
4.4/5 (ocen: 13)
 
Wymiary: 45/21/30 cm. Klasyczna torba wędkarska o bardzo dużej pojemności. W komplecie 6 pudełek w które pomieścimy większość swoich przynęt spinningowych. Torba w kolorach czarno-oliwkowym. Torba posiada 3 boczne kieszenie, które pomieszczą nam drobne akcesoria. Na bokach torby umieszczone jest 6 siatkowych kieszeni przeznaczone do produktów, które powinniśmy trzymać zawsze na wierzchu. Torbę możemy nosić w ręku lub na ramieniu posiada...

czytaj więcej »

Model wymiary Dostępność Cena
UJ-WTD01 45/21/30 cm
brakbrak
---

Wymiary: 45/21/30 cm. Klasyczna torba wędkarska o bardzo dużej pojemności. W komplecie 6 pudełek w które pomieścimy większość swoich przynęt spinningowych. Torba w kolorach czarno-oliwkowym.

Torba posiada 3 boczne kieszenie, które pomieszczą nam drobne akcesoria. Na bokach torby umieszczone jest 6 siatkowych kieszeni przeznaczone do produktów, które powinniśmy trzymać zawsze na wierzchu. Torbę możemy nosić w ręku lub na ramieniu posiada dwa oddzielne paski do transportu. Pasek na ramię jest dodatkowo regulowany i posiada na środku dodatkowe wzmocnienie wypełnione pianką w celu wygodniejszego transportu. Wymiary 6 pudełek umieszczonych w środku torby to: 27x18 cm. Pudełka posiadają regulowane przegródki.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Torby

Podobne produkty: 

Torby Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: