Zestaw Soft 4Play Savagear

OCENA:
4.8/5 (ocen: 9)
 
Po ogromnym światowym sukcesie przynęt 4Play, przedstawiamy jej miękką wersję Loose Body Soft 4Play.  Ten nieuzbrojony korpus daje wędkarzowi szerokie spektrum doboru obciążenia i rozmiaru haka. Można ją zbroić w główkę jigową co daje jej doskonałą pracę, można też zbroić w haki offsetowe, aby dłużej prowadzić ją w toni. Pływa ona tak naturalnie jak się tylko da, a ponadto przy opadaniu imituje ranną rybkę. Ponadto jest niebywale dokładnie...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 3 wariantach

Cena od: 59,99 zł

Koszt dostawy Wysyłka od 6,90zł

Wybierz model
Model długość [cm] wersja Dostępność Cena
48701 19 3 gumy + lip scull
wysyłka w ciągu 24h4 szt.
59,99 zł
Dodać Odejmować
48699 9.5 3 gumy + lip scull
brakbrak
---
48700 13 3 gumy + lip scull
brakbrak
---

Po ogromnym światowym sukcesie przynęt 4Play, przedstawiamy jej miękką wersję Loose Body Soft 4Play.  Ten nieuzbrojony korpus daje wędkarzowi szerokie spektrum doboru obciążenia i rozmiaru haka. Można ją zbroić w główkę jigową co daje jej doskonałą pracę, można też zbroić w haki offsetowe, aby dłużej prowadzić ją w toni. Pływa ona tak naturalnie jak się tylko da, a ponadto przy opadaniu imituje ranną rybkę. Ponadto jest niebywale dokładnie wykonana, wiele detali sprawia że wygląda jeszcze naturalniej. Można je klasycznie ściągać, jigować, trolować, nie da się popełnić błędu.
Kombinacja gumy 4play z główką lip scull jest idealnym zestawem na szczupaki, okonie, sandacze i wiele innych drapieżników. Zestaw 3+1 składa się z 3 gum i główki lip scull uzbrojonej kotwicą i dodatkowych klinów mocujących.

Producent: 

Savagear

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: