Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Ukleja-S TAPS

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Przynęta stworzona do łowienia boleni w rzekach. Jest to sterowa wersja tradycyjnej Uklejki. Wielkość,kolor i praca przynęty świetnie imituje naturalny pokarm boleni. Ukleja-S pracuje ubogo,dopiero po odpowiednio szybkim prowadzeniu wprawiamy przynętę w lekkie drgania i migotania. Dokładnie takie jakie na bolenia są najskuteczniejsze. Przynęta jest tonąca,ciężka jak na swoją wielkość,aby można było ją posłać na znaczne odległości....

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] Dostępność Cena
UKLEJAS-US7CZ 7,5 czarny 12
brakbrak
---
UKLEJAS-US7NI 7,5 niebieski 12
brakbrak
---
UKLEJAS-US7OL 7,5 oliwkowy 12
brakbrak
---

Przynęta stworzona do łowienia boleni w rzekach. Jest to sterowa wersja tradycyjnej Uklejki. Wielkość,kolor i praca przynęty świetnie imituje naturalny pokarm boleni. Ukleja-S pracuje ubogo,dopiero po odpowiednio szybkim prowadzeniu wprawiamy przynętę w lekkie drgania i migotania. Dokładnie takie jakie na bolenia są najskuteczniejsze.

Przynęta jest tonąca,ciężka jak na swoją wielkość,aby można było ją posłać na znaczne odległości. Ukleję-S prowadzimy szybko,tak aby nasza przynęta przypominała uciekającą,przepłoszoną uklejkę. Świetnie nadaję się do obławiania warkoczy,opasek i przykos rzecznych.

Produkt typu "handmade", czyli wykonywany ręcznie, w z związku z tym może różnić się nieznacznie wyglądem w porównaniu do woblera na obrazku.

Wobler pracuję płytko, zależności o siły nurtu i prowadzenia,lecz w reguły jest to 0,5 metra pod powierzchnią wody.Producent: 

TAPS

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: