Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Ukleja Salt TAPS

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Ukleje SALT - są nową wersją tradycyjnych bezsterowych uklejek. Uzbrojone są one tylko w jedną morską kotwicę nr2. A obciążenie zwiększone do 16 gram,tak aby rzuty były jeszcze dalsze. Dodatkowe obciążenie sprawia,że przynęta nie pracuje  już tak powierzchniowo jak poprzedniczka,lecz kusi drapieżniki 0,5-1 metra pod nią. Poza tym jej praca nieznacznie różni się od uklejek tradycyjnych. Podczas ściągania kołysze się z...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] Dostępność Cena
USALT9CZ 9 czarny 16
brakbrak
---
USALT9F 9 Fluo 16
brakbrak
---
USALT9NI 9 niebieski 16
brakbrak
---

Ukleje SALT - są nową wersją tradycyjnych bezsterowych uklejek. Uzbrojone są one tylko w jedną morską kotwicę nr2.

A obciążenie zwiększone do 16 gram,tak aby rzuty były jeszcze dalsze. Dodatkowe obciążenie sprawia,że przynęta nie pracuje  już tak powierzchniowo jak poprzedniczka,lecz kusi drapieżniki 0,5-1 metra pod nią.

Poza tym jej praca nieznacznie różni się od uklejek tradycyjnych. Podczas ściągania kołysze się z boku na bok,niczym osłabiona rybka. Budowę ma nieco grubszą,obciążenie także inaczej umieszczone,co powoduje nieregularną pracę podczas opadania gdy przerywamy prowadzenie przynęty.

Przynętę można podciągać,szarpać,prowadzić jednostajnie. Bez względu na to,ona pracuje i prowokuje drapieżnika do ataku. Ukleja pracuje dość specyficznie i warto poświęcić kilka chwil na trening oraz bacznie obserwować jej zachowanie w wodzie, bo sukces w dużej mierze będzie zależał od łowiącego. Ukleja SALT przeznaczona jest przede wszystkim do łowienia morskich ryb z brzegu: bassów, rdzawców, troci, belon.Wobler pracuję płytko, zależności o siły nurtu i prowadzenia,lecz w reguły jest to 0,5 metra pod powierzchnią wody.

Producent: 

TAPS

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: