Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Gobi TAPS

OCENA:
4.0/5 (ocen: 6)
 
Gobi - przynęta o popularnym i skutecznym kształcie. Wobler przypomina Kujawiaki, lecz jest on od niego smuklejszy, wyposażony w krótszy i mniejszy ster. Dzięki temu jego praca stała się drobniejsza i szybsza.  Woblery Gobi na delikatnym wędzisku są dobrze odczuwalne. Świetnie radzą sobie nawet w wartkim nurcie pstrągowych strumieni ,a także na przelewach nizinnych rzek. Woblery Gobi są nowym modelem w ofercie, dostępne w...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] Dostępność Cena
GOBI-G4CL 4 classic 3
brakbrak
---
GOBI-G4N 4 naturalny 3
brakbrak
---
GOBI-G4PC 4 pstrąg czerwony 3
brakbrak
---

Gobi - przynęta o popularnym i skutecznym kształcie. Wobler przypomina Kujawiaki, lecz jest on od niego smuklejszy, wyposażony w krótszy i mniejszy ster. Dzięki temu jego praca stała się drobniejsza i szybsza. Woblery Gobi na delikatnym wędzisku są dobrze odczuwalne. Świetnie radzą sobie nawet w wartkim nurcie pstrągowych strumieni ,a także na przelewach nizinnych rzek.

Woblery Gobi są nowym modelem w ofercie, dostępne w atrakcyjnych naturalnych kolorach. Poza pstrągami, przynęty te chętnie atakowane są przez okonie, jazie i klenie.Woblery zanurzają się do 1 metra.

Produkt typu "handmade", czyli wykonywany ręcznie, w z związku z tym może różnić się nieznacznie wyglądem w porównaniu do woblera na obrazku.Producent: 

TAPS

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: