Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Baryłka TAPS

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Wobler przeznaczony do połowu kleni, jazi, okoni, pstrągów. Jest to baryłkowata przynęta o agresywnej pracy, płytko schodząca do 50 cm.  Największą jego zaletą jest idealne wyważenie i lotność. Przy niewielkiej długości - 3,5cm waży 4,5 gram, a więc całkiem sporo. Na dodatek jest to wobler płytko pracujący, bo zaledwie pół metra pod powierzchnią wody. Te zalety sprawdzają się na rozległych przelewach, gdzie ważna jest...

czytaj więcej »

Model długość [cm] masa [g] wersja Dostępność Cena
Barylka-BR3M 3,5 4,5 BR3M
brakbrak
---
Barylka-BR3PRC 3,5 4,5 BR3PRC
brakbrak
---
Barylka-BR3SR 3,5 4,5 BR3SR
brakbrak
---
Barylka-BR3ZŁ 3,5 4,5 BR3ZŁ
brakbrak
---
Barylka-BR3ZŁP 3,5 4,5 BR3ZŁP
brakbrak
---

Wobler przeznaczony do połowu kleni, jazi, okoni, pstrągów. Jest to baryłkowata przynęta o agresywnej pracy, płytko schodząca do 50 cm. 

Największą jego zaletą jest idealne wyważenie i lotność. Przy niewielkiej długości - 3,5cm waży 4,5 gram, a więc całkiem sporo. Na dodatek jest to wobler płytko pracujący, bo zaledwie pół metra pod powierzchnią wody.

Te zalety sprawdzają się na rozległych przelewach, gdzie ważna jest odległość rzutu, gdy spodniobuty już nie wystarczają lub ryby są wyjątkowo płochliwe.

Wyważenie, czyli tzw. "ołowiane cycki" na brzuchu, które maksymalnie obniżają środek ciężkości woblera, powoduje niesamowitą jego stabilność. W każdej trudnej sytuacji dla woblera, takiej jak bystry nurt, przelewy, zawirowania, cofki, miejsca z kamieniami - wobler jest stabilny i nie wykłada się. Właśnie tam są najlepsze stanowiska dla ryb, które próbujemy złowić.

Baryłki to woblery wypornościowo neutralne. Są ledwo pływające, lub minimalnie tonące. Zaletą takich przynęt jest to, że możemy „zawiesić” ją w toni, wpuścić pod konar, nawisy drzewa itp.Produkt typu "handmade", czyli wykonywany ręcznie, w z związku z tym może różnić się nieznacznie wyglądem w porównaniu do woblera na obrazku.

Producent: 

TAPS

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: