Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Oczlik TAPS

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
 Wobler znany od wielu lat. Głównie przez osoby, które biorą udział w zawodach wędkarskich i takich ,które szukają jazi, kleni i okoni.Wobler-paproszek, niewielki, drobny, lecz bardzo energiczny. Pracuje wyraziście jak na swoją wielkość. Nurkuje płytko, zaledwie 50-60 cm pod powierzchnię wody. Lecz przy odpowiednim ustawieniu wędki poprowadzimy go o połowę płycej. Taka zaleta przydatna jest przy wędkowaniu na rafkach, przelewach, płytkich...

czytaj więcej »

Model długość [cm] masa [g] typ wersja Dostępność Cena
OCZLIK-O2S-F 2,5 1,8 pływający O2S
brakbrak
---
OCZLIK-O2S-S 2,5 2,7 tonący O2S
brakbrak
---
OCZLIK-O2ZCZ-F 2,5 1,8 pływający O2ZCZ
brakbrak
---
OCZLIK-O2ZCZ-S 2,5 2,7 tonący O2ZCZ
brakbrak
---
OCZLIK-O2ZP-F 2,5 1,8 pływający O2ZP
brakbrak
---
OCZLIK-O2ZŁC-F 2,5 1,8 pływający O2ZŁC
brakbrak
---
OCZLIK-O2ZŁC-S 2,5 2,7 tonący O2ZŁC
brakbrak
---

Wobler znany od wielu lat. Głównie przez osoby, które biorą udział w zawodach wędkarskich i takich ,które szukają jazi, kleni i okoni.Wobler-paproszek, niewielki, drobny, lecz bardzo energiczny. Pracuje wyraziście jak na swoją wielkość. Nurkuje płytko, zaledwie 50-60 cm pod powierzchnię wody. Lecz przy odpowiednim ustawieniu wędki poprowadzimy go o połowę płycej. Taka zaleta przydatna jest przy wędkowaniu na rafkach, przelewach, płytkich szczytach główek.

Oczliki dostępne są w dwóch wersjach tonące i pływające. Tonące przydają się w szczególności tam gdzie istotny jest zasięg rzutu. Na dużych, szerokich rzekach często sięgamy ryby bardzo oddalone, i czasem te dodatkowe kilka metrów jest potrzebne.

Oczliki podobnie jak Baryłki posiadają „cycek” ,czyli ołowiane zewnętrzne obciążenie.

Wyważenie, maksymalnie obniża środek ciężkości woblera co powoduje jego sporą stabilność. W każdej trudnej sytuacji dla woblera, takiej jak bystry nurt, przelewy, zawirowania, cofki, miejsca z kamieniami - wobler jest stabilny i nie wykłada się.

Produkt typu "handmade", czyli wykonywany ręcznie, w z związku z tym może różnić się nieznacznie wyglądem w porównaniu do woblera na obrazku.

Producent: 

TAPS

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: