Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Osa 3 TAPS

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Przynęta specjalistyczna przeznaczona do połowu boleni. Pracuje lekko się kołysząc plus drobno drgając, trzęsąc się. Przynętą możemy nie tylko łowić szybko, jak w większością boleniowych woblerów, tą przynętą możemy obławiać także spokojniej, dokładniej. Skuteczna jest także przerwa w zwijaniu żyłki i poddanie się woblerowi wirom i nurtowi. Zachowuje się spokojnie, naturalnie ,dokładnie tak jak niewielka uklejka. Pracuje wtedy lekko...

czytaj więcej »

Model długość [cm] masa [g] wersja Dostępność Cena
OSA-OS8PROL 8,2 12 OS8PROL
brakbrak
---

Przynęta specjalistyczna przeznaczona do połowu boleni.

Pracuje lekko się kołysząc plus drobno drgając, trzęsąc się. Przynętą możemy nie tylko łowić szybko, jak w większością boleniowych woblerów, tą przynętą możemy obławiać także spokojniej, dokładniej. Skuteczna jest także przerwa w zwijaniu żyłki i poddanie się woblerowi wirom i nurtowi. Zachowuje się spokojnie, naturalnie ,dokładnie tak jak niewielka uklejka. Pracuje wtedy lekko kołysząc się na boki. Dopiero gwałtowne podciągnięcie, szybsze kręcenie kołowrotkiem sprawia pracę, lusterkowanie woblera.

Osa 3 jest świetnie wyważona. Nie potrzeba dociążać jej by pracowała stabilnie czy można było nią rzucić dalej.

Wobler ma 8,2 cm i 12gram. To wystaczy by dosięgnąć wiekszość boleni. Jest smukły, opływowy, daleko leci, lekko pracuje w wodzie, nie stawia wielkiego oporu.

Produkt typu "handmade", czyli wykonywany ręcznie, w z związku z tym może różnić się nieznacznie wyglądem w porównaniu do woblera na obrazku.

Producent: 

TAPS

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: