Guma raczek Manic Shrimp Savagear

OCENA:
4.3/5 (ocen: 6)
 
To niewątpliwie przynęta, która wzbudziła silne zainteresowanie niejednego spinningisty odwiedzającego pokazy w dużym akwarium podczas targów "Rybomania". Choć wydawać by się mogło, że jest to przynęta banalnie prosta, o dość dziwnym wyglądzie przypominającym krewetkę, to jednak u większości zwiedzających, na widok jej pracy, zobaczyć można było dość ciekawą mimikę W ocenie wielu spinningistów model ten wydaje się być ukierunkowany przede...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 8 wariantach

Cena od: 4,99 zł

Koszt dostawy Wysyłka od 6,90zł

Wybierz model
Model długość [cm] ilość w opakowaniu [szt.] kolor Dostępność Cena
47115 5 1 DARK OLIVE
wysyłka w ciągu 24h20 szt.
4,99 zł
Dodać Odejmować
47125 6.6 1 golden
wysyłka w ciągu 24h26 szt.
4,99 zł
Dodać Odejmować
46771 10 1 DARK OLIVE
brakbrak
---
46772 10 1 magic brown
brakbrak
---
46773 10 1 krill pink
brakbrak
---
46774 10 1 blue pearl sand
brakbrak
---
46775 10 1 golden
brakbrak
---
46776 10 1 Glow
brakbrak
---

To niewątpliwie przynęta, która wzbudziła silne zainteresowanie niejednego spinningisty odwiedzającego pokazy w dużym akwarium podczas targów "Rybomania". Choć wydawać by się mogło, że jest to przynęta banalnie prosta, o dość dziwnym wyglądzie przypominającym krewetkę, to jednak u większości zwiedzających, na widok jej pracy, zobaczyć można było dość ciekawą mimikę

W ocenie wielu spinningistów model ten wydaje się być ukierunkowany przede wszystkim w stronę metod poławiania okonia. Otóż 3D Manic Shrimp, jak okazało się w czasie przeprowadzanych przez nas testów na polskich wodach, to rewelacyjna przynęta o szerokim zastosowaniu w różnych metodach poławiania drapieżnika. Realistyczny wygląd, uzyskany dzięki systemowi modelowania 3D skan, cechujący się falującymi czółnami, oraz „zamiatającymi” podczas prowadzenia odnóżami, to główne cechy odpowiedzialne za skuteczność tej przynęty.

Chociaż pierwotna idea stojąca za stworzeniem tej przynęty ukierunkowana była do łowienia w wodach morskich,  jej niebywała skuteczność ujawniła się również podczas pierwszych testów na wodach śródlądowych. Dość szeroka oferta, w skład której wchodzą trzy wielkości oraz sześć kolorów, to wystarczająca „artyleria”, zwłaszcza przy metodzie Drop Shot. Skuteczność tej przynęty zobaczyć można na filmie, naszego testera Rafała Malinowskiego.

Podsumowujące ten krótki opis o 3D Manic Shrimp, chcielibyśmy zawrzeć w jednym zdaniu stojące za nią atuty i przekonać polskich spinningistów do tego, że warto te przynęty posiadać w swoim arsenale. Otóż krewetka to przynęta z tak mocnymi cechami, że wyprzedziła standardowego twistera o dziesięć lat świetlnych.

Producent: 

Savagear

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: