Przynęta 3D Hard EEL Savagear

OCENA:
4.3/5 (ocen: 4)
 
Niezwykle uniwersalna przynęta Savage Gear, będąca maksymalnie realistycznym odwzorowaniem węgorza, wyposażona w innowacyjne rozwiązania! Zdobywca nagrody dla najlepszej przynęty twardej na targach EFTTEX 2014. Zmyślna konstrukcja przynęty zapewnia ogromną skuteczność w łowieniu drapieżników polujących na węgorze, minogi, a także węże. Niesamowicie wysoki poziom detali odwzorowania prawdziwego węgorza (przynęta powstała na bazie skanów 3D...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 6 wariantach

Cena od: 53,99 zł

Koszt dostawy Wysyłka od 6,90zł

Wybierz model
Model długość [cm] kolor masa [g] Dostępność Cena
50258 17 Green Silver 40
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
53,99 zł
Dodać Odejmować
50259 25 Dirty Roach 109
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
82,99 zł
Dodać Odejmować
50260 25 red copper black 109
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
82,99 zł
Dodać Odejmować
50261 25 Green Silver 109
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
82,99 zł
Dodać Odejmować
50256 17 Dirty Roach 40
brakbrak
---
50257 17 red copper black 40
brakbrak
---

Niezwykle uniwersalna przynęta Savage Gear, będąca maksymalnie realistycznym odwzorowaniem węgorza, wyposażona w innowacyjne rozwiązania! Zdobywca nagrody dla najlepszej przynęty twardej na targach EFTTEX 2014. Zmyślna konstrukcja przynęty zapewnia ogromną skuteczność w łowieniu drapieżników polujących na węgorze, minogi, a także węże. Niesamowicie wysoki poziom detali odwzorowania prawdziwego węgorza (przynęta powstała na bazie skanów 3D prawdziwej ryby) skusi nawet najostrożniejszego drapieżnika do brutalnego ataku.
Długi ogon wprowadza przynętę w silnie wabiące kołysanie a sam ogon kusi wężowymi ruchami. Kiedy ogon jest wkręcony końcówką do dołu wytwarzana przez niego "ciąg" będzie cisnął przód przynęty do dołu, dzięki czemu będzie ona pracować na mniej więcej stałej głębokości w czasie całego zwijania. W momencie przykręcenia ogona z końcówką skierowaną ku górze, "ciąg" wytwarzany przez ogon będzie zwracał przód przynęty ku górze, dzięki czemu będzie ona poruszać się tuż pod lustrem wody.Założenie krótkiego ogona zmienia przynętę w doskonałego glidera, charakteryzującego się szerokimi bocznymi odjazdami, przy lekkim podciąganiu szczytówką.
Podobnie jak w wypadku długiego ogona, sposób przykręcenia krótkiej wersji również wpływa na sposób pracy przynęty: końcówka ogona skierowana do dołu - przynęta schodzi na ok. 0,5m - 1,5m i pracuje na tej głębokości; końcówka ogona skierowana ku górze - przynęta pracuje pod samym lustrem wody, z szerokimi, zrywanymi ślizgami na boki.
Większy rozmiar przynęty wyposażony jest w innowacyjny magnetyczny system blokowania przedniej kotwicy, składający się z dwóch magnesów umieszczonych w korpusie przynęty i specjalnego wyprofilowania kształtu przynęty w miejscu mocowania kolanek kotwicy. Rozwiązanie to sprawia, że kotwica jest zablokowana w czasie rzutu i pracy przynęty, dzięki czemu nie zapląta się w zestaw w czasie rzutu i zwiększa szansę zacięcia na nią atakującego drapieżnika. Druga kotwica, w obu rozmiarach przynęty, jest blokowana przez wbicie jej do ogona, oraz ma możliwość zamocowania na spodzie i na górze korpusu przynęty, dzięki czemu ułatwione jest obławianie zarośniętych akwenów.
Zalecamy stosowanie zestawów "tuningowych" - zestawy ogonów w dodatkowych kolorach - Provocation Tails Combo Packs, dzięki któĻrym dopasujemy przynętę do każdych warunków. Dostępne są także zestawy zapasowych ogonów w kolorystyce przynęty.
- Pracuje od lustra wody do 2m

- Niezwykła szczegółowość, dzięki odwzorowaniu prawdziwego węgorza w technologii skanu 3D

- Najwyższej jakości kotwice i kółka łącznikowe

- System magnetycznego blokowania przedniej kotwicy

- Śrubowy montaż ogona do korpusu przynęty

- Szeroki zakres głębokości pracy, dzięki kierunkowemu ustawianiu "ciągu" ogona

- Wolno tonąca, Rozmiar 17cm zbrojony w kotwice w rozmiarze #1+ Rozmiar 25cm zbrojony w kotwice w rozmiarze #2/0

Producent: 

Savagear

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: