Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Prey Fire Tiger długość 9.1 cm waga 12 gram Savagear

OCENA:
4.3/5 (ocen: 39)
 
Ta seria przynęt to supernaturalne imitacje ulubionych ryb przez drapieżniki.Przynęty imitują zarówno ryby słodkowodne jak i morskie i posiadają wyjątkowo naturalną pracę. W większości to przynęty typu suspending czyli pracujące w toni. Charakteryzują się wężowatą, nierówną, zwinną pracą. Nadają się do podciągania, wolnego prowadzenia a nawet trollingu. Przynęta została uzbrojona w niklowane kotwice, idealne do łowienia w...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] typ Dostępność Cena
36253 9.1 Fire Tiger 12 pływający
brakbrak
---

Ta seria przynęt to supernaturalne imitacje ulubionych ryb przez drapieżniki.Przynęty imitują zarówno ryby słodkowodne jak i morskie i posiadają wyjątkowo naturalną pracę. W większości to przynęty typu suspending czyli pracujące w toni. Charakteryzują się wężowatą, nierówną, zwinną pracą.

Nadają się do podciągania, wolnego prowadzenia a nawet trollingu. Przynęta została uzbrojona w niklowane kotwice, idealne do łowienia w morskiej wodzie. Wszystkie przynęty tej serii mają świetne właściwości rzutowe, a modele 69 i 91 posiadają dodatkowo ceramiczną kulę w środku korpusu. Woblery do łowienia szczupaków, okoni, sandaczy, łososii i troci.

Producent: 

Savagear

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: