Ten produkt nie jest już dostępny

Błystka ORKLA APO KOLOR: srebrny/fluo pomarańczowy rozmiar: 1, 8 gram Rublex

OCENA:
4.6/5 (ocen: 17)
 
Kwintesencją znakomitego dopracowania wahadłówki jest Orkla – zarówno kształt, jak wygięcie oraz wykrępowanie nadają tej błystce nadzwyczajną akcję. Pracuje ona szeroko, nawet jeśli prowadzi się ją pomału, bardzo wyraziście tańczy w wodzie, lekkie przyśpieszenie wystarcza, by się okręciła wokół osi i kusząco błyskotała w toni, imitując ruchy rozbawionej lub chorej rybki. To przynęta, która jest idealna...

czytaj więcej »

Model kolor masa [g] rozmiar Dostępność Cena
0149 srebrny / pomarańczowy 8 1
brakbrak
---

Kwintesencją znakomitego dopracowania wahadłówki jest Orkla – zarówno kształt, jak wygięcie oraz wykrępowanie nadają tej błystce nadzwyczajną akcję.

Pracuje ona szeroko, nawet jeśli prowadzi się ją pomału, bardzo wyraziście tańczy w wodzie, lekkie przyśpieszenie wystarcza, by się okręciła wokół osi i kusząco błyskotała w toni, imitując ruchy rozbawionej lub chorej rybki.

To przynęta, która jest idealna dla mniej doświadczonych spinningistów – wahadłówka dobrze dopracowana, z właściwym wytłoczeniem nie potrzebuje specjalnych zabiegów uatrakcyjniających pracę... Wystarczy ją ściągać, nawet w jednostajnym tempie, aczkolwiek poleca się naprzemienne zwalnianie i przyśpieszanie zwijania linki.

Producent: 

Rublex

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: