Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Warrior Crank W15C Salmo

OCENA:
4.5/5 (ocen: 44)
 
Jeśli do tej pory nigdy jeszcze nie łowiłeś na WARRIORA CRANK firmy SALMO, trudno będzie ci zgadnąć, jaki potencjał drzemie w tej przynęcie. Możesz łowić nią wszystkimi, znanymi metodami i zawsze się sprawdza. Delikatna, migotliwa praca, niesamowite walory aerodynamiczne i niewielki opór jaki WARRIOR CRANK stawia w wodzie, to atrybuty, które pozwoliły wielu wędkarzom z Europy a także zza oceanu, znacznie poprawić ich rekordy życiowe wielkich...

czytaj więcej »

Model długość [cm] głębokość nurkowania spinning / trolling [m] kolor masa [g] wersja Dostępność Cena
PSA-W15CRR 15 0.5/1.5 RR 55 pływająca
brakbrak
---

Jeśli do tej pory nigdy jeszcze nie łowiłeś na WARRIORA CRANK firmy SALMO, trudno będzie ci zgadnąć, jaki potencjał drzemie w tej przynęcie. Możesz łowić nią wszystkimi, znanymi metodami i zawsze się sprawdza. Delikatna, migotliwa praca, niesamowite walory aerodynamiczne i niewielki opór jaki WARRIOR CRANK stawia w wodzie, to atrybuty, które pozwoliły wielu wędkarzom z Europy a także zza oceanu, znacznie poprawić ich rekordy życiowe wielkich drapieżników. Delikatna, migotliwa praca, niesamowite walory aerodynamiczne i niewielki opór jaki WARRIOR CRANK stawia w wodzie, to atrybuty, które pozwoliły wielu wędkarzom z Europy, a także zza oceanu, znacznie poprawić ich rekordy życiowe.

Podczas spinningowania tak, jak w przypadku innych woblerów wydatnie zwiększa skuteczność nieregularna praca (tzw. twitching).

Producent: 

Salmo

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: