Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler GIANT CHUBBY Salmo

OCENA:
4.5/5 (ocen: 21)
 
Jak specjalna musi być przynęta aby jej testy zabrały dwa pełne lata? Taką przynętą jest właśnie GIANT CHUBBY. Profesjonalni łowcy szczupaków i muskie postawili przed konstruktorami i projektantami Salmo trudne zadanie stworzenia przynęty nie mającej sobie równych. I udało się! W oparciu o sprawdzony model - przynęty CHUBBY DARTER - pierwszego wertykalnego woblera na świecie, powstał GIANT CHUBBY. Zarówno kształt, jak i masa tej przynęty...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kotwiczki masa [g] wersja zalecana żyłka Dostępność Cena
PSA-GC14SGT 14 2 x Nr 4/0 92 tonąca 0.40/0.25 mm
brakbrak
---

Jak specjalna musi być przynęta aby jej testy zabrały dwa pełne lata? Taką przynętą jest właśnie GIANT CHUBBY. Profesjonalni łowcy szczupaków i muskie postawili przed konstruktorami i projektantami Salmo trudne zadanie stworzenia przynęty nie mającej sobie równych. I udało się! W oparciu o sprawdzony model - przynęty CHUBBY DARTER - pierwszego wertykalnego woblera na świecie, powstał GIANT CHUBBY.

Zarówno kształt, jak i masa tej przynęty pozwala na bardzo dalekie rzuty. Akcja Gianta nie ma odpowiedników w światowej ofercie sztucznych przynęt. Jest to doskonała propozycja dla miłośników łowienia w pionie, świetnie sprawdza się w trollingu i nadaje się również do jerkowania. GIANT CHUBBY oferowany jest jedynie w wersji tonącej i w pięciu kolorach.

Podczas łowienia w pionie i jerkowania, szarpnięcia muszą być płynne ale szybkie, na drodze ok. 1 m. W przypadku trollingu należy również urozmaicić pracę przynęty przez cykliczne podszarpywanie. Prędkość płynięcia łodzi musi być przy tym duża, a szarpnięcia mocne i szerokie.

Producent: 

Salmo

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: