Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Maas Marauder Salmo

OCENA:
4.6/5 (ocen: 19)
 
Czas obudzić drzemiące okazy szczupaków! Oto SALMO wprowadza na rynek szczytowe osiągnięcie w dziedzinie powierzchniowych gliderów. MAAS MARAUDER powstał w kooperacji ze słynnym łowcą muskie z USA Alem Maasem. Niezwykła łatwość w kreowaniu pięknej pracy tej przynęty oraz jej doskonałe walory aerodynamiczne, tworzą nowe standardy jakości w dziedzinie powierzchniowych przynęt do połowu okazów. Projektanci SALMO wykorzystali w tej konstrukcji...

czytaj więcej »

Model długość [cm] głębokość nurkowania spinning / trolling [m] kotwiczki masa [g] wersja zalecana żyłka Dostępność Cena
PSA-MM13GT 13 0.0 2 x Nr 3/0 36 pływająca 0.30/0.20
brakbrak
---
PSA-MM19GT 19 0.0 2 x Nr 4/0 80 pływająca 0.32/0.23
brakbrak
---

Czas obudzić drzemiące okazy szczupaków! Oto SALMO wprowadza na rynek szczytowe osiągnięcie w dziedzinie powierzchniowych gliderów. MAAS MARAUDER powstał w kooperacji ze słynnym łowcą muskie z USA Alem Maasem. Niezwykła łatwość w kreowaniu pięknej pracy tej przynęty oraz jej doskonałe walory aerodynamiczne, tworzą nowe standardy jakości w dziedzinie powierzchniowych przynęt do połowu okazów.

Projektanci SALMO wykorzystali w tej konstrukcji swoje wieloletnie doświadczenia oraz długą listę życzeń i wymagań najlepszego łowcy muskie w Ameryce Pn. Tak powstał MAAS MARAUDER - najbardziej wytrzymała, najprostsza w obsłudze i najskuteczniejsza przynęta powierzchniowa w swojej klasie.

MAAS MARAUDER to typowy powierzchniowy „glider' czyli ślizgacz. Po każdym szarpnięciu odwraca się lekko w bok, wykonując w efekcie zwodniczy, zygzakowaty taniec, któremu nie potrafi się oprzeć niejeden drapieżnik. Stosując zmienną siłę, długość szarpnięć i pociągnięć oraz obserwując pracę przynęty, łatwo jest ją zmieniać i modyfikować. Zacięcie wykonujemy nie w momencie zaobserwowania brania, a dopiero po wyczuciu wyraźnego ciężaru na drugim końcu wędki.

Producent: 

Salmo

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: