Ten produkt nie jest już dostępny

Pilker HSG POMER C Jaxon

OCENA:
4.4/5 (ocen: 14)
 
Jaskrawo zabarwiony pilker firmy Jaxon to obowiązkowa pozycja wszystkich miłośników wędkarstwa morskiego. Zakończony jedną kotwicą, dostępny w 4 różnych wagach. Doskonałe wykonanie z pewnością dostarczy wiele złowionych okazów, którymi będziemy latami chwalić się przed innymi pasjonatami wędkarstwa morskiego. Kolor niebieski sprawdzi się zarówno w słoneczne i pochmurne dni. Kolorystyka pilkera bardzo zbliżona do naturalnego pokarmu dorsza...

czytaj więcej »

Model kolor masa [g] Dostępność Cena
BP-GD110C C 110
brakbrak
---
BP-GD140C C 140
brakbrak
---
BP-GD160C C 160
brakbrak
---
BP-GD180C C 180
brakbrak
---

Jaskrawo zabarwiony pilker firmy Jaxon to obowiązkowa pozycja wszystkich miłośników wędkarstwa morskiego. Zakończony jedną kotwicą, dostępny w 4 różnych wagach. Doskonałe wykonanie z pewnością dostarczy wiele złowionych okazów, którymi będziemy latami chwalić się przed innymi pasjonatami wędkarstwa morskiego. Kolor niebieski sprawdzi się zarówno w słoneczne i pochmurne dni. Kolorystyka pilkera bardzo zbliżona do naturalnego pokarmu dorsza jakim jest śledź.

Model o niewielkiej powierzchni bocznej bardzo szybko osiąga dno. Dodatkowo wyprofilowany w kształcie litery "S", dzięki czemu jego praca jest inna niż w przypadku większości pilkerów. Pomer przy podbijaniu i opadaniu delikatnie odchodzi na boki co dodatkowo wabi bałtyckie wątłusze.

Producent: 

Jaxon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: