Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Slim SL 10 Salmo

OCENA:
4.5/5 (ocen: 4)
 
Stworzony do ekstremalnych zadań. Leci tam gdzie chcesz i pracuje dokładnie jak zapragniesz. Nie straszna mu wichura i wysokie fale. Wręcz przeciwnie - to jego żywioł. Najlepiej czuje się przemykając wśród ostrych skał porośniętych muszlami małży - tam gdzie żerują wielkie drapieżniki. Tylko uważaj. Nie zbliżaj się zanadto do krawędzi skał! Wielka ryba już namierzyła twojego Slima! Slim może być zaliczony do lekkich pullbaitów. Jest to...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] wersja Dostępność Cena
PSA-SL10SSE 10 SE 21 tonąca
brakbrak
---
PSA-SL10STB 10 TB 21 tonąca
brakbrak
---

Stworzony do ekstremalnych zadań. Leci tam gdzie chcesz i pracuje dokładnie jak zapragniesz. Nie straszna mu wichura i wysokie fale. Wręcz przeciwnie - to jego żywioł. Najlepiej czuje się przemykając wśród ostrych skał porośniętych muszlami małży - tam gdzie żerują wielkie drapieżniki. Tylko uważaj. Nie zbliżaj się zanadto do krawędzi skał! Wielka ryba już namierzyła twojego Slima!

Slim może być zaliczony do lekkich pullbaitów. Jest to tonącą przynętą zaprojektowana do "operacji specjalnych" na dalekich odległościach. Po oddaniu rzutu można zacząć natychmiast zwijać linkę lub pozwolić wabikowi zanurzyć się na odpowiednią dla łowiska głębokość. Podczas zanurzania się Slim delikatnie błyszczy i skrzy się dlatego możemy się spodziewać brania w każdej chwili, więc lepiej unikać luzów na lince. Prędkość prowadzenia zależy od charakteru łowiska i aktywności ryb, ale najskuteczniejsza technika to zwijanie przerywane sekwencjami krótkich przerw i szarpnięć szczytówką wędki. 

Producent: 

Salmo

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: