Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Whitefish SW13SX Salmo

OCENA:
4.3/5 (ocen: 4)
 
Szmaragdowa toń kusi aby za łodzią wrzucić coś sprawdzonego. Pewniaka, który potrafi wywabić z głębi szybkiego i bystrego drapieżnika. To oczywiście tylko pierwszy etap sprawdzianu. Ostre zęby i dzika furia wściekłych kilkudziesięciu kilogramów to poważne wyzwanie. Twoja Salmo Whitefish SX jest gotowa na najtrudniejszy test. Daj jej szansę a nie zawiedziesz się!  Jak łowić na Salmo Whitefish SX? Salmo Whitefish SX jest typową przynętą...

czytaj więcej »

Model długość [cm] głębokość nurkowania spinning / trolling [m] kolor kotwiczki masa [g] wersja Dostępność Cena
PSA-SW13SXRH 13 4,0/7,0 RH 2 x Nr 1 27 tonąca
brakbrak
---
PSA-SW13SXSMM 13 4,0/7,0 SMM 2 x Nr 1 27 tonąca
brakbrak
---

Szmaragdowa toń kusi aby za łodzią wrzucić coś sprawdzonego. Pewniaka, który potrafi wywabić z głębi szybkiego i bystrego drapieżnika. To oczywiście tylko pierwszy etap sprawdzianu. Ostre zęby i dzika furia wściekłych kilkudziesięciu kilogramów to poważne wyzwanie. Twoja Salmo Whitefish SX jest gotowa na najtrudniejszy test. Daj jej szansę a nie zawiedziesz się! 

Jak łowić na Salmo Whitefish SX? Salmo Whitefish SX jest typową przynętą trollingową. Wielki metalowy ster pozwala mu dość szybko zanurkować na na głębokość 8 metrów bez żadnego dodatkowego obciążenia. Whitefish SX pracuje najlepiej przy prędkościach pomiędzy 1 a 13 km/h. Przynęta nadaje się również do spinningowania i castingu. Aby uniknąć splątania woblera z przyponem należy kontrolować lot przynęty przez delikatne przyciskanie palcem wysnuwanej żyłki.

Producent: 

Salmo

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: