Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Splasher Sébile

OCENA:
4.6/5 (ocen: 7)
 
SPLASHER wywołuje akcję trzech klasycznych metod powierzchniowych. Ślizg w rozbryzgiem wody, bulgot z zanurzeniem i zygzakowate odjazdy (walk the dog). Głowa przynęty jest wyposażona w szeroką i głęboką czaszę. Płaski brzuch posiada przecinający wodę kil (Power Keel), który ułatwia stabilne odjazdy na boki po powierzchni. Świetne wyważenie i opływowy tułów sprawiają, że Splasher to najbardziej lotny popper na  rynku. Splasher...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] wersja Dostępność Cena
SH-FW-NO-120-FL-NMT 12 NMT 42 pływający
brakbrak
---
SH-S&S-NO-152-FL-IS04 15.2 IS04 78 pływający
brakbrak
---
SH-S&S-NO-190-FL-IS02 19 IS02 165 pływający
brakbrak
---
SH-S&S-NO-190-FL-IS04 19 IS04 165 pływający
brakbrak
---
SH-S&S-NO-190-FL-IS14 19 IS14 165 pływający
brakbrak
---
SH-S&S-NO-190-FL-IS16 19 IS16 165 pływający
brakbrak
---

SPLASHER wywołuje akcję trzech klasycznych metod powierzchniowych. Ślizg w rozbryzgiem wody, bulgot z zanurzeniem i zygzakowate odjazdy (walk the dog).

Głowa przynęty jest wyposażona w szeroką i głęboką czaszę. Płaski brzuch posiada przecinający wodę kil (Power Keel), który ułatwia stabilne odjazdy na boki po powierzchni. Świetne wyważenie i opływowy tułów sprawiają, że Splasher to najbardziej lotny popper na  rynku.

Splasher kiedy leży na wodzie ma nieco uniesioną głowę. 30% czaszy jest zanurzona, reszta jest ponad powierzchnią wody. Dzięki temu przynęta podczas długich pociągnięć, wyrzuca duże ilości wody wysoko ponad siebie. Krótkie delikatne ruchy szczytówki, wywołują odjazdy na boki. Szybkie, krótkie szarpnięcia wywołują specyficzny bulgot w zanurzeniem poniżej lustra wody. Wszystkie te techniki warto urozmaicać przyspieszając i zwalniając pracę przynęty. Należy również regulować pauzy pomiędzy kolejnymi ruchami w wodzie.

Splasher to bardzo ciekawa przynęta, którą prowadzić można na wiele sposobów. Naucz się nią posługiwać, a dostarczy ci wiele adrenaliny.

Producent: 

Sébile

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: