Ten produkt nie jest już dostępny

Błystka Aglia TW Streamer złota waga: 6.8 g Mepps

OCENA:
4.6/5 (ocen: 44)
 
Kolejny tandem (obok Streameppsa) wykorzystujący w jednej przynęcie właściwości obrotówki oraz sztucznej muszki. Tym razem do tradycyjnej obrotówki dołączony jest streamer zawiązany na krótkim haku #6, #4, #2. Zalakierowana złota główka z oczkami z folii, skrzydełka z brązowego oraz Polar Fibre w kilku odcieniach wzbogaconego złotym Krystal Flashem i czerwoną bródką prezentuje się bardzo ładnie - w sumie jest to klasyczny streamerek...

czytaj więcej »

Model kolor masa [g] rozmiar Dostępność Cena
30377103 złoty 6.8 3
brakbrak
---

Kolejny tandem (obok Streameppsa) wykorzystujący w jednej przynęcie właściwości obrotówki oraz sztucznej muszki. Tym razem do tradycyjnej obrotówki dołączony jest streamer zawiązany na krótkim haku #6, #4, #2.

Zalakierowana złota główka z oczkami z folii, skrzydełka z brązowego oraz Polar Fibre w kilku odcieniach wzbogaconego złotym Krystal Flashem i czerwoną bródką prezentuje się bardzo ładnie - w sumie jest to klasyczny streamerek naśladujący rybi wylęg.

Dodatkowo uzbrojony jest kotwiczką na elastycznej przywieszce z metalowej plecionki powleczonej tworzywem. W wodzie prezentuje się przepięknie, poza wodą zresztą także.

Przynęta przede wszystkim na typowe drapieżniki - okonie, szczupaki, bolenie oraz trocie, łososie i pstrągi. Bardzo chętnie atakowana przez trocie jeziorowe w jeziorach pomorskich oraz w Wigrach na płytszych stanowiskach o kamienistym dnie.

Wabik do specjalnego prowadzenia - aby wykorzystać w pełni właściwości streamera, należy ściągać go w zmiennym tempie, z półsekundowymi przerwami co kilka obrotów korbą. Szybciej prowadzony streamer robi się smuklejszy, wolniej ściągany pęcznieje, a zatrzymany na ułamek sekundy wręcz się rozpościera, co nadaje przynęcie niepowtarzalną pracę.

Producent: 

Mepps

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: