Ten produkt nie jest już dostępny

Magic Swimmer FSK Sébile

OCENA:
4.8/5 (ocen: 4)
 
Magic Swimmer FSK to świetna przynęta nie tylko na szczupaki, duże okonie i pstrągi, ale równie skutecznie łowi się nią sandacze w opadzie. Efektywną metodą jest skierowanie szczytówki wędziska w dół po zarzuceniu, przynęta od razu po zetknięciu się z wodą zaczyna płynąć w kierunku dna i często wtedy następuje branie. MAGIC SWIMMER – Sztandarowy produkt marki Sebile. Nienaganna praca, niepowtarzalny wygląd i najwyższa skuteczność to tylko...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] typ głębokość schodzenia [m] Dostępność Cena
MS-GL-NO-110-FSK-OG 11 OG 21 tonące 0.6 - 1.2
brakbrak
---

Magic Swimmer FSK to świetna przynęta nie tylko na szczupaki, duże okonie i pstrągi, ale równie skutecznie łowi się nią sandacze w opadzie. Efektywną metodą jest skierowanie szczytówki wędziska w dół po zarzuceniu, przynęta od razu po zetknięciu się z wodą zaczyna płynąć w kierunku dna i często wtedy następuje branie.

MAGIC SWIMMER – Sztandarowy produkt marki Sebile. Nienaganna praca, niepowtarzalny wygląd i najwyższa skuteczność to tylko niektóre ze stwierdzeń, jakie cisną się na usta po użyciu tej przynęty na łowisku. Tak dużą popularność Magic Swimmer zdobył wiosną 2008 roku. Za jego sprawą dwóch zawodników Todd Faircloth i Kenyon Hill wygrali edycje najbardziej prestiżowych zawodów w USA (Bassmaster Elite). W tym samym czasie padł rekordowy (8kg) Bass w Japonii, wyjęty przez Hidetaka Nakajima. O skuteczności tych przynęt dowiedział się cały świat. Magic Swimmer od tamtej pory jest bardzo doceniany, wędkarze na wszystkich kontynentach polepszają swoje rezultaty dzięki tym przynętom.

Magic Swimmer dostępny jest w twardej jak i w miękkiej wersji, to ulubiona przynęta wielu profesjonalistów i amatorów. Nie posiada steru, więc dlaczego pracuje tak naturalnie? To zasługa m.in. stożkowatej głowy i wysokiego garbu tuż za nią. Przecinają wodę wytwarzając w niej turbulencje raz jednej, a raz z drugiej strony. Wprawia to trzyczęściowy, wąski korpus przynęty w falisty ruch, jak u żywej ryby. W zależności od modelu można je prowadzić na wiele sposobów, spora waga i opływowy kształt wpływają na dalekie rzuty.

Producent: 

Sébile

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: