Ten produkt nie jest już dostępny

Kamizelka Zinga ™ GEOFF Anderson

OCENA:
4.5/5 (ocen: 31)
 
Produkt dla profesjonalistów. Uszyta z materiału The System Fabric ™ Nylon™ kamizelka, naszpikowana kieszeniami i praktycznymi rozwiązaniami. Doskonała dla muszkarzy i spinningistów. Kołnierz i część barkowa zostały wzmocnione i wypełnione specjalną gąbką. Elastyczny materiał zewnętrzny odciąża odcinek szyjny kręgosłupa. Nawet przy dużym wypełnieniu kieszeni, ciężar jest równomiernie rozkładany co wpływa na komfort łowienia. Kamizelka...

czytaj więcej »

Model masa [g] Dostępność Cena
548 g (M)
brakbrak
---

Produkt dla profesjonalistów. Uszyta z materiału The System Fabric ™ Nylon™ kamizelka, naszpikowana kieszeniami i praktycznymi rozwiązaniami.

Doskonała dla muszkarzy i spinningistów. Kołnierz i część barkowa zostały wzmocnione i wypełnione specjalną gąbką. Elastyczny materiał zewnętrzny odciąża odcinek szyjny kręgosłupa. Nawet przy dużym wypełnieniu kieszeni, ciężar jest równomiernie rozkładany co wpływa na komfort łowienia. Kamizelka posiada łącznie 15 kieszeni z zamkami YKK min. kieszeń na szpule kołowrotka, „suchą” kieszeń na dokumenty, dużą tylną kieszeń na kurtkę przeciwdeszczową oraz praktyczne klipsy na przyrządy wędkarskie i podbierak. Kamizelka jest wodo- i wiatroszczelna przy wysokiej oddychalności.

Oferowana w rozmiarach M do XXXL, kolor ciemnozielony.

Producent: 

GEOFF Anderson

Kategoria: 

Ubrania - Kamizelki

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: