Ten produkt nie jest już dostępny

KURTKA MODEL MX6 - ZIELONA Mikado

OCENA:
4.5/5 (ocen: 44)
 
Ciepła bluza wykonana z oddychającego polaru o gramaturze 280 g/m2. Podpinka wykonana z membrany Comfortex zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz odprowadzanie pary wodnej na zewnątrz. Wyposażona w 6 zamykanych kieszeni: 3 wewnętrzne i 3 zewnętrzne. Umieszczone wewnątrz, dwie górne: lewą i prawą oraz jedna w lewej, dolnej części podpinki zapinane na suwak i mocne rzepy pozwalają na bezpieczne przechowywanie dokumentów, kluczy, telefonu...

czytaj więcej »

Model wersja Dostępność Cena
UMA-MX6G standard
brakbrak
---

Ciepła bluza wykonana z oddychającego polaru o gramaturze 280 g/m2. Podpinka wykonana z membrany Comfortex zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz odprowadzanie pary wodnej na zewnątrz.

Wyposażona w 6 zamykanych kieszeni: 3 wewnętrzne i 3 zewnętrzne. Umieszczone wewnątrz, dwie górne: lewą i prawą oraz jedna w lewej, dolnej części podpinki zapinane na suwak i mocne rzepy pozwalają na bezpieczne przechowywanie dokumentów, kluczy, telefonu i innych ważnych przedmiotów. Rękawy zakończone ściągaczami zabezpieczają użytkownika przed wychładzającym wpływem wiatru oraz ucieczką ciepła na zewnątrz kurtki. Dodatkowe wzmocnienia wszyte na kołnierzu i na łokciach zabezpieczają najbardziej narażone na wytarcie części ubrania.

Dostępne rozmiary: M, L, XL, XXL, XXXL

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Ubrania - Kurtki

Podobne produkty: 

Ubrania - Kurtki Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: