Ten produkt nie jest już dostępny

Okulary polaryzacyjne S7002 Mikado

OCENA:
4.4/5 (ocen: 53)
 
Rodzina nowoczesnych okularów przeciwsłonecznych wyposażonych dodatkowo w filtry polaryzacyjne. Chronią oczy ograniczając dostęp promieni słonecznych nie tylko w zakresie widzialnym ale także w zakresie ultrafioletu. Efektem tego jest zmniejszenie jasności nieba w słoneczny dzień, zwiększenie kontrastowości obrazu oraz blokowanie spolaryzowanego światła odbitego od poziomych płaszczyzn. Eliminacja refleksów świetlnych odbijanych od...

czytaj więcej »

Model wersja Dostępność Cena
AMO-S7002 standard
brakbrak
---

Rodzina nowoczesnych okularów przeciwsłonecznych wyposażonych dodatkowo w filtry polaryzacyjne. Chronią oczy ograniczając dostęp promieni słonecznych nie tylko w zakresie widzialnym ale także w zakresie ultrafioletu.

Efektem tego jest zmniejszenie jasności nieba w słoneczny dzień, zwiększenie kontrastowości obrazu oraz blokowanie spolaryzowanego światła odbitego od poziomych płaszczyzn. Eliminacja refleksów świetlnych odbijanych od powierzchni wody umożliwia niezakłóconą obserwację podwodnego życia. Osobom z wadami wzroku polecamy specjalne nakładki polaryzacyjne montowane na okularach korekcyjnych.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Ubrania - Okulary

Podobne produkty: 

Ubrania - Okulary Mikado

2015-03-22
Bardzo dobre, ma 2 pary a teraz kupuję następne , dla znajomego. POLECAM.
Stefan W, Warszawa
2012-12-29
Polecam, sprawdziły się jako okulary. dobrze przylegają do głowy, nie męczą, zapewniają dobrą widoczność, są szczelne jeżeli chodzi o przedostawanie się światła bokami i faktycznie więcej widać pod wodą. Dobrze wykonane bez ostrych części po odlewie itp.100% polecam jak za te pieniądze.
Jacek Ś, Koszlin

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: