Ten produkt nie jest już dostępny

Spodniobuty TREK Guideline

OCENA:
4.1/5 (ocen: 17)
 
Stworzone na nowy design. Skonstruowane tak, by sprostać oczekiwania profesjonalistów. Mocne, wytrzymałe, charakteryzujące się dużą oddychalnością stworzone są z pięciowarstwowego Nylonu, nadając jednocześnie komfort. Zaopatrzone w pas oraz wygodne szelki. Podzielone na dwie części: dolną  sięgającą do połowy ud oraz górną z 4 warstwowego nylonu dla jeszcze większego komfortu. Duża kieszeń na wysokości piersi pomieści niezbędny sprzęt taki...

czytaj więcej »

Model rozmiar wodoszczelność Dostępność Cena
50582 M 20 000mm
brakbrak
---
50590 XXL 20 000mm
brakbrak
---

Stworzone na nowy design. Skonstruowane tak, by sprostać oczekiwania profesjonalistów. Mocne, wytrzymałe, charakteryzujące się dużą oddychalnością stworzone są z pięciowarstwowego Nylonu, nadając jednocześnie komfort. Zaopatrzone w pas oraz wygodne szelki. Podzielone na dwie części: dolną  sięgającą do połowy ud oraz górną z 4 warstwowego nylonu dla jeszcze większego komfortu. Duża kieszeń na wysokości piersi pomieści niezbędny sprzęt taki jak, dokumenty, telefon czy inne drobiazgi.

Membrana, w którą są zaopatrzone, była testowana i osiągnęła następujące wyniki. Wodoszczelność na poziomie 20000 mm/cm2 oraz oddychalność 5000 g/m2/dobę.

Producent: 

Guideline

Kategoria: 

Spodniobuty

Podobne produkty: 

Spodniobuty Guideline

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: