Ten produkt nie jest już dostępny

Komin Polar Buff® buff

OCENA:
4.2/5 (ocen: 11)
 
Polar Buff ® to zimowa wersja Original Buff ®   czyli chusta z dodatkowym rękawem wykonanym z materiału z Polartec® Classic 100. W chłodne dni Polar Buff ® , dzięki połączeniu mikrofibry z materiałem Polartec ® , zapewnia doskonałe utrzymanie temperatury ciała i zapobiega utracie ciepła, skutecznie chroni przed mrozem, śniegiem i porywami wiatru. Cześć Orginal Buff® posiada antybakteryjne wykończenie na bazie jonów...

czytaj więcej »

Model kolor Dostępność Cena
BP47004 BLACK
brakbrak
---
BUF105546 GREEN HUNT
brakbrak
---
BUF107912 camoatins
brakbrak
---

Polar Buff® to zimowa wersja Original Buff® czyli chusta z dodatkowym rękawem wykonanym z materiału z Polartec® Classic 100.
W chłodne dni Polar Buff®, dzięki połączeniu mikrofibry z materiałem Polartec®, zapewnia doskonałe utrzymanie temperatury ciała i zapobiega utracie ciepła, skutecznie chroni przed mrozem, śniegiem i porywami wiatru.

Cześć Orginal Buff® posiada antybakteryjne wykończenie na bazie jonów srebra Polygiene Active Odour Control, który ogranicza namnażanie się bakterii odpowiadających za nieprzyjemny zapach. Wykończenie antybakteryjne w tej technologii jest bardzo trwałe, ponieważ nie jest tylko wykończeniem powierzchni, ale całej "masy" tkaniny. 

Polar Buff® to wyjątkowy i doskonały technicznie element ubioru, świetnie sprawdza się przy wszelkiego rodzaju aktywnościach sportowych tj. narciarstwo, snowboard, jazda na motorze, chodzenie po górach czy jazda na rowerze, a także jako element codziennego stroju.


Producent: 

buff

Kategoria: 

Ubrania - Czapki

Podobne produkty: 

Ubrania - Czapki buff

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: