Ten produkt nie jest już dostępny

Okulary przeciwsłoneczne Relax R5337A Pharus buff

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Okulary przeciwsłoneczne Relax zapewniają 100%, profesjonalną ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni UV, a także komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Idealne do każdej aktywności fizycznej.  Okulary przeciwsłoneczne Relax zapewniają profesjonalną ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni UV, a także komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa i doskonale dopasowane do kształtu...

czytaj więcej »

Model wersja Dostępność Cena
REX5337A 3 UV
brakbrak
---

Okulary przeciwsłoneczne Relax zapewniają 100%, profesjonalną ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni UV, a także komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Idealne do każdej aktywności fizycznej. 

Okulary przeciwsłoneczne Relax zapewniają profesjonalną ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni UV, a także komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa i doskonale dopasowane do kształtu twarzy z pewnością sprawdzą się jako ochrona podczas każdej aktywności fizycznej. Wszystkie modele okularów Relax są wykonane z materiałów zapewniających 100% ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Wykonane z POLIWĘGLANU (POLICARBON) – termoplastycznego tworzywa sztucznego charakteryzującego się wysoką twardością i odpornością na ściskanie zbliżoną do aluminium. Poliwęglan jest lekki i odporny na pęknięcia i zarysowania. Praktycznie niełamliwy poliwęglan zapewni bezpieczeństwo dla Twojego wzroku.

POLARYZACJA – soczewki polaryzacyjne eliminują irytujące refleksy świetlne, poprawiają komfort widzenia oraz kontrast i wyrazistość kolorów. Polaryzacja jest w szczególności przydatna kierowcom, sportowcom i osobom mającym kontakt z promieniami odbijającymi się w tafli wody, metalu, szkła czy śniegu.

W komplecie woreczek na okulary wykonany z mikrofibry, służący również do czyszczenia soczewek.

Producent: 

buff

Kategoria: 

Ubrania - Okulary

Podobne produkty: 

Ubrania - Okulary buff

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: