Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran i-Cor 2 Ultra Fast Spin - Medium Action

OCENA:
4.0/5 (ocen: 1)
 
Wędki do połowu dużymi prynętami sztucznymi umożliwiające efektywną, różnorodną prezentację i dalekie zarzucanie. Przy pierwszym kontakcie z pewnością zwrócicie uwagę na sztywny dolnik i stosunkowo miękką szczytówkę. Doskonale sprawdzają się podczas spinningowego połowu wszystkimi nowoczesnymi technikami. Wyposażone w jednostopkowe przelotki i dwustopkową przelotkę prowadzącą. Wędki do połowu dużymi prynętami sztucznymi umożliwiające...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
23-040271 10-40 273 142 2 210
brakbrak
---

Wędki do połowu dużymi prynętami sztucznymi umożliwiające efektywną, różnorodną prezentację i dalekie zarzucanie. Przy pierwszym kontakcie z pewnością zwrócicie uwagę na sztywny dolnik i stosunkowo miękką szczytówkę. Doskonale sprawdzają się podczas spinningowego połowu wszystkimi nowoczesnymi technikami.
Wyposażone w jednostopkowe przelotki i dwustopkową przelotkę prowadzącą.

Wędki do połowu dużymi prynętami sztucznymi umożliwiające efektywną, różnorodną prezentację i dalekie zarzucanie. Przy pierwszym kontakcie z pewnością zwrócicie uwagę na sztywny dolnik i stosunkowo miękką szczytówkę. Doskonale sprawdzają się podczas spinningowego połowu wszystkimi nowoczesnymi technikami. Wyposażone w jednostopkowe przelotki i dwustopkową przelotkę prowadzącą.Ultra szybka, mocna i lekka. Tak z reguły opisywane są drogie, węglowe wędziska... a od teraz również nowe serie i-COR wykonane z naszego materiału "High Density Glassfibre Composite". Wędki i-COR to idealny wybór dla łowców drapieżników, którzy wymagają znakomitych parametrów i nie chcą nadwyrężać swojego budżetu. Dzięki kompozytowej technologii "High Density Glassfibre Composite" (HDG Composite) udało nam się skonstruować niedrogie spinningi o szybkiej akcji, perfekcyjnie przystosowane do efektywnej prezentacji nowoczesnych przynęt. Doskonałe do twitchingu woblerami oraz do połowu imitacjami z miękkiego plastiku.Niezależnie gdzie łowicie i jakimi przynętami, z pewnością wśród modeli i-COR znajdzie się dokładnie taka wędka, jakiej potrzebujecie.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: