Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Daiwa Ninja Boat Interline 100-300 gram długość: 240 (240)

OCENA:
4.3/5 (ocen: 15)
 
Łowienie wędkami Interline wciąż zdobywa coraz więcej zwolenników. Ten typ wędzisk ma w porównaniu do przelotkowych kijów morskich kilka istotnych zalet. Po pierwsze nie trzeba tak bardzo uważać w łodzi na uszkodzenie czy wygięcie przelotek. Po drugie stosując wędziska Interline zapobiegamy niebezpieczeństwu uszkodzenia żyłki o relingi lub inne podobne elementy. Poza tym są one znacznie mniej podatne na uszkodzenia w...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
11813-240 100-300 240 129 2 335
brakbrak
---

Łowienie wędkami Interline wciąż zdobywa coraz więcej zwolenników. Ten typ wędzisk ma w porównaniu do przelotkowych kijów morskich kilka istotnych zalet. Po pierwsze nie trzeba tak bardzo uważać w łodzi na uszkodzenie czy wygięcie przelotek.

Po drugie stosując wędziska Interline zapobiegamy niebezpieczeństwu uszkodzenia żyłki o relingi lub inne podobne elementy. Poza tym są one znacznie mniej podatne na uszkodzenia w trakcie transportu. Mają cudownie równomierną akcję. Wędziska do połowu z łodzi Ninja przeznaczone są do ciężarów 100-300g i mogą być stosowane do połowu dorszy, czarniaków, molw lub halibutów od morza północnego po północną Norwegię. Do tego są tak mocne, że nawet zakładając przynętę o numer większą, niż jest to zalecane, nie zbliżamy się do granicy ich wytrzymałości. Uchwyt kołowrotka pozwala na stosowanie zarówno modelu stacjonarnego, jak i multiplikatora. Wędziska te umożliwiają osiąganie ekstremalnych odległości wyrzutu!
Przelotka szczytowa gwarantuje idealną ochronę żyłki nawet przy bardzo ostrym kącie.

Producent: 

Daiwa

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Daiwa

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: