Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka DAM EFFZETT - X-ZIBIT C-UL BAITCAST

OCENA:
4.5/5 (ocen: 8)
 
W zeszłym sezonie wprowadziliśmy nową serię wędek EFFZETT® X-Zibit, która została bardzo dobrze odebrana przez wielu wędkarzy. Te wędki nie tylko wyglądają spektakularnie, ale co najważniejsze są wykonane z bardzo dobrych materiałów. Blanki z węgla 30T, oryginalne komponenty Fuji jak przelotki i mocowania kołowrotka, to dopełnienie całości.  Z racji, iż wszystkie modele były rozchwytywane przez wędkarzy, postanowiliśmy posłuchać Waszych...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] ilość przelotek długość [m] Dostępność Cena
2953189 2-10 166 2 114 8+1 1,90
brakbrak
---

W zeszłym sezonie wprowadziliśmy nową serię wędek EFFZETT® X-Zibit, która została bardzo dobrze odebrana przez wielu wędkarzy. Te wędki nie tylko wyglądają spektakularnie, ale co najważniejsze są wykonane z bardzo dobrych materiałów. Blanki z węgla 30T, oryginalne komponenty Fuji jak przelotki i mocowania kołowrotka, to dopełnienie całości. 

Z racji, iż wszystkie modele były rozchwytywane przez wędkarzy, postanowiliśmy posłuchać Waszych głosów i dodać dwa modele baitcastowe. Pierwszy ultra ciężki (50-150 gram, na wielkie przynęty jak EFFZETT® Pike Seducer czy EFFZETT® Real Life Catfish) oraz ultra lekki (2-10 gram, specjalnie zaprojektowany dla kołowrotka EFFZETT® D-Lite Baitcast).

Wędki EFFZETT® X-zibit Baitcast stworzone zostały do połowu średniej wielkości przynętami. Najdłuższa z nich doskonale poradzi sobie także z nieco wiekszymi jerkbaitami, jak np. nasz Jerkstar. Wyglądają perfekcyjnie i są perfekcyjnie skuteczne!

Producent: 

DAM

Podobne produkty: 

Wędki - Casting, jerking DAM

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: