Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka DAM EFFZETT PRO

OCENA:
4.5/5 (ocen: 6)
 
80 lat EFFZETT - W 2013 roku obchodzimy urodziny naszej doskonale znanej marki EFFZETT. W szybko zmieniającym się i podążającym wciąż za nowymi trendami świecie wędkarskim, jest to niewiarygodne osiągnięcie. Dla nas jest to również pretekst do stworzenia pod tą nazwą nowej serii wędek, aby pokazać światu w 2013 roku jeszcze raz, że tradycyjne nie zawsze musi oznaczać staromodne, dla nas raczej eleganckie i nowoczesne. Seria EFFZETT Pro...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] wersja ilość przelotek długość [m] Dostępność Cena
2295270 10-30 137 2 195 Zander 8+1 2,70
brakbrak
---
2299270 40-90 137 2 260 ESOX 8+1 2,70
brakbrak
---

80 lat EFFZETT - W 2013 roku obchodzimy urodziny naszej doskonale znanej marki EFFZETT. W szybko zmieniającym się i podążającym wciąż za nowymi trendami świecie wędkarskim, jest to niewiarygodne osiągnięcie. Dla nas jest to również pretekst do stworzenia pod tą nazwą nowej serii wędek, aby pokazać światu w 2013 roku jeszcze raz, że tradycyjne nie zawsze musi oznaczać staromodne, dla nas raczej eleganckie i nowoczesne.

Seria EFFZETT Pro zawiera trzy wędki, które zostaną zaprezentowane w 2014 roku. Podobnie jak serie SLR i TRV wędki EFFZETT Pro zaprojektowane zostały specjalnie do nowoczesnego połowu drapieżników. Charakteryzują się nowoczesnym, bardzo atrakcyjnym wyglądem. Posiadają ekstremalnie sztywne blanki o szybkiej akcji uzbrojone w niskostopkowe przelotki. Dwuczęściowa rękojeść z pianki EVA zakończona jest dekoracyjną zaślepką z laserowo wycinanym logo EFFZETT. Wszystkie wędki powstały w bliskiej współpracy z naszymi ekspertami z team EFFZETT.

Effzett Pro Jig

Seria EFFZETT Pro Jig jak sama nazwa wskazuje zaprojektowana została do połowu metodą jiggową. Oferuje wędki w długościach od 1,90 do 2,70 metra z ciężarami wyrzutu zarówno do bardzo delikatnych, małych przynęt aż po najcięższe soft baity. Przy pomocy wędek o ciężarach wyrzutowych 7-28g i 14-35g możesz komfortowo łowić zarówno ładne okonie jak i rekordowe szczupaki. Czuła część szczytowa pozwoli wyczuć nawet najdelikatniejsze branie a sztywny dolnik gwarantuje maksymalną moc przy wyrzuciei zacięciu.

Effzett Pro Crank & Metal

Seria Crank & Metal została zaprojektowana specjalnie do połowu metalowymi przynętami EFFZETT takimi jak obrotówki, spinnerbaity, czy blaszki wahadłowe. Jeśli zastanawiałeś się jakiej wędki użyć do połowu okoni lub pstrągów w niewielkich rozmiarów rzekach, nasze nowe wędki są z pewnością dokładnie tym czego potrzebujesz!

Effzett Pro Twitch & Popper

Specjalnie dla fanów metody Twitchbait oraz łowienia popperami stworzyliśmy dwie nowe, niesamowite wędki: jedna o długości 2,20 i druga 2,40 metra o ciężarach wyrzutu do 28 i do 60g. Dzięki tym wędkom będziesz mógł be wysiłku obławiać najbardziej zarośnięte szczupakowe miejscówki. Lżejsza wersja to również doskonały wybór do polowania na pstrągi w niewielkich strumieniach.

Effzett Pro Drop Shot

Wędkarstwo przy pomocy metody drop shot stało się w ostatnim okresie niezwykle popularne. Specjalnie do tego typu połowu stworzyliśmy serię wędek EFFZETT Pro Drop Shot. Mocny, sprężysty dolnik oraz bardzo czuła część szczytowa pozwolą na wyczucie najdelikatniejszego brania i pewny hol nawet dużego sandacza czy szczupaka. Dostępne w długości 2,40m.

Effzett Pro Zander

Seria wędek powstała przy bliskiej współpracy z naszymi sandaczowymi ekspertami z północnych Niemiec. Rezultatem są super sztywne wędki, gwarantujące doskonałe przeniesienie mocy przy zacięciu. Jednocześnie posiadają bardzo czułą szczytówkę, pozwalającą wyczuć najdelikatniejsze branie. Model o długości 3 metrów pozwala zaciąć rybę nawet na ekstremalnie dalekim dystansie. Seria wędek Effzett Pro Zander to z pewnością najlepszy wybór na sandaczowe łowy w rzekach, jeziorach i kanałach.

Effzett Pro Shad

Wędki, które z pewnością staną się ulubioną bronią wędkarzy preferujących połów na gumy. Nie ważne czy chcesz łowić w kanale, rzece czy lokalnym jeziorku, małą czy dużą przynętą w tej serii z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Effzett Pro Esox

Wędki stworzone specjalnie do polowania na największe szczupaki. Doskonałe do połowu wahadłówkami i dużymi miękkimi przynętami. Dzięki swojej olbrzymiej mocy pozwolą ci wygrać pojedynek z największym okazem.

Producent: 

DAM

Kategoria: 

Wędki Dropshot

Podobne produkty: 

Wędki Dropshot DAM

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: