Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka DAM EFFZETT X-ZIBIT SPIN

OCENA:
4.0/5 (ocen: 28)
 
W zeszłym sezonie wprowadziliśmy nową serię wędek EFFZETT® X-Zibit, która została bardzo dobrze odebrana przez wielu wędkarzy. Te wędki nie tylko wyglądają spektakularnie, ale co najważniejsze są wykonane z bardzo dobrych materiałów. Blanki z węgla 30T, oryginalne komponenty Fuji jak przelotki i mocowania kołowrotka, to dopełnienie całości. Prawdopodobnie najbardziej uniwersalne wśród całej serii X-zibit. Dzięki użytemu do budowy...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] wersja ilość przelotek długość [m] Dostępność Cena
2942270 7-21 138 2 170 S-L 8+1 2,70
brakbrak
---
2948210 7-30 109 2 133 S-M 7+1 2,10
brakbrak
---
2950228 7-28 117 2 145 dropshot 7+1 2,28
brakbrak
---

W zeszłym sezonie wprowadziliśmy nową serię wędek EFFZETT® X-Zibit, która została bardzo dobrze odebrana przez wielu wędkarzy. Te wędki nie tylko wyglądają spektakularnie, ale co najważniejsze są wykonane z bardzo dobrych materiałów. Blanki z węgla 30T, oryginalne komponenty Fuji jak przelotki i mocowania kołowrotka, to dopełnienie całości.

Prawdopodobnie najbardziej uniwersalne wśród całej serii X-zibit. Dzięki użytemu do budowy wysokomodułowemu węglowi niezwykle smukłe, pomimo ogromnej mocy. Charakteryzują się także szybką, szczytową akcją. Zarzucić jeszcze dalej i czuć najmniejsze dotknięcie jeszcze wyraźniej to słowa, które najtrafniej je opisują. Oferowane w długościach od 1,90m do 2,70m w szerokiej gamie ciężarów wyrzutu. Nawet najbardziej zaawansowani spinningiści znajdą wśród nich coś dla siebie!

Opracowane specjalnie do połowu metodą drop shot. Ich główne cechy to czułość i mocny blank potrzebny do skutecznego zacięcia. Dzięki uzbrojeniu w nowoczesne mikroprzelotki jeszcze lżejsze i bardziej czułe. Doskonałe do połowu zarówno z łodzi jak i z brzegu.

Producent: 

DAM

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe DAM

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: