Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado MLT HEAVY HX SPIN 45-145 gram długość: 300 cm

OCENA:
4.4/5 (ocen: 37)
 
Bardzo mocne spinningi przeznaczone do połowu okazowych ryb słodkowodnych oraz morskich. W fazie projektowania tych wędzisk mieliśmy na celu stworzenie bardzo mocnych i relatywnie lekkich wędek o dużej masie wyrzutowej pozwalającej łowić duże ryby na ciężkie przynęty przy użyciu mocnych linek. Są to kije przeznaczone dla wędkarzy polujących na okazowe ryby, sumy nad których harcami trzeba szybko i skutecznie zapanować aby nie zdążyły skryć...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA920-300 45-145 300 155 2 337
brakbrak
---

Bardzo mocne spinningi przeznaczone do połowu okazowych ryb słodkowodnych oraz morskich. W fazie projektowania tych wędzisk mieliśmy na celu stworzenie bardzo mocnych i relatywnie lekkich wędek o dużej masie wyrzutowej pozwalającej łowić duże ryby na ciężkie przynęty przy użyciu mocnych linek.

Są to kije przeznaczone dla wędkarzy polujących na okazowe ryby, sumy nad których harcami trzeba szybko i skutecznie zapanować aby nie zdążyły skryć się w zaczepach lub głowacice które potrafią wybrać całą linkę ze szpuli kołowrotka. Wędziska przystosowaliśmy do walki z okazami, otrzymały długą rękojeść z przedłużonym foregripem aby zapewnić pewny chwyt podczas „pompowania” holowanej ryby. Standardem są dwustopkowe przelotki z wkładami klasy sic.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: