Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado MLT MEDIUM HEAVY CARP

OCENA:
4.6/5 (ocen: 38)
 
Rodzina profesjonalnych dwuczęściowych wędzisk karpiowych o różnych krzywych ugięcia. Wszystkie wędki karpiowe MLT zostały zaprojektowane na podstawie obserwacji płynących od wędkarzy zajmujących sie profesjonalnie połowem karpi. Kije w zależności od zastosowań otrzymały inne krzywe ugięcia, przez co każdy wędkarz może dobrać karpiówki najbardziej odpowiednie do łowisk na których gości najczęściej. Przy budowie wędzisk nowatorska technologia...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA923-360-3.25 3.25 360 185 2 348
brakbrak
---

Rodzina profesjonalnych dwuczęściowych wędzisk karpiowych o różnych krzywych ugięcia. Wszystkie wędki karpiowe MLT zostały zaprojektowane na podstawie obserwacji płynących od wędkarzy zajmujących sie profesjonalnie połowem karpi. Kije w zależności od zastosowań otrzymały inne krzywe ugięcia, przez co każdy wędkarz może dobrać karpiówki najbardziej odpowiednie do łowisk na których gości najczęściej. Przy budowie wędzisk nowatorska technologia układania i spajania gęstych mat węglowych pozwoliła uzyskać bardzo mocne i odporne na przeciążenia blanki o malej średnicy i wysokim współczynniku sprężystości. Specjalna konstrukcja blanków gwarantuje że mogą one przenosić ogromne obciążenia towarzyszące wyrzutom zestawu na duże odległości oraz walce z dorodnymi przedstawicielami ryb karpiowatych.

W rodzinie MLT występują karpiówki o ugięciu przydatnym przy standardowych połowach, a także mocniejsze służące do specjalnych zastosowań takich jak połów wielkich ryby w łowiskach obfitujących w zaczepy i wyrzut markera. Wszystkie wędki wyposażyliśmy w uchwyty do mocowania kołowrotków firmy Fuji, dużej średnicy przelotki klasy sic łącznie z kołnierzową przelotką szczytową oraz antypoślizgowe rękojeści zapewniające pewny chwyt nawet mokrymi dłońmi.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: