Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon Team Silver Edition Cast

OCENA:
4.5/5 (ocen: 44)
 
Trzy lekkie wędziska morskie, stanowiące odpowiedź na rosnące zainteresowanie morskimi połowami dorszy w Bałtyku z niewielkich, 3-4 osobowych łodzi. Stosowane wówczas metody to raczej ciężkie jigowanie niż tradycyjne opukiwanie dna pilkerem. Przy w/w metodach wykorzystuje się coraz częściej zwykłą gumę średniej wielkości. Team Dragon Silver Edition to połączenie doświadczenia konstruktorów w zakresie zastosowania nowoczesnych...

czytaj więcej »

Model akcja ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
CHD-27-73-256 Fast 60-130 255 132 2 220
brakbrak
---

Trzy lekkie wędziska morskie, stanowiące odpowiedź na rosnące zainteresowanie morskimi połowami dorszy w Bałtyku z niewielkich, 3-4 osobowych łodzi.

Stosowane wówczas metody to raczej ciężkie jigowanie niż tradycyjne opukiwanie dna pilkerem. Przy w/w metodach wykorzystuje się coraz częściej zwykłą gumę średniej wielkości.

Team Dragon Silver Edition to połączenie doświadczenia konstruktorów w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii budowy blanków z wysokomodułowego grafitu, z praktyczną wiedzą wędkarskich testerów. Doprowadziło ono do stworzenia projektu spełniającego wysoko postawione cele w zakresie wytrzymałości, efektywności, ergonomii, estetyki i dostępności cenowej. Wszystkie wędziska Team Dragon Silver Edition zaprojektowane zostały przy użyciu technik komputerowych, które umożliwiły perfekcyjne połączenie grafitów o różnej sztywności, w różnych proporcjach i układach. Zastosowana tu konstrukcja wielomodułowa łączy trzy odmiany grafitu japońskiej firmy TORAY:

  • supersztywny grafit space grade 80 mln PSI,
  • najnowszą odmianę grafitu wysokomodułowego 69 mln PSI, która zastąpiła wcześniej stosowany grafit 62 mln PSI,
  • jako podstawę konstrukcji średniomodułowy grafit o podwyższonej sztywności 40 mln PSI, popularnie nazywany IM8.

Zastosowana technologia multiwarstwowa, przy jednoczesnym obniżeniu zawartości żywicy, zaowocowała idealną dynamiką i zmniejszeniem masy wędzisk. Aktywne wspomaganie komputerowe pozwala z wyjątkową precyzją opracować sposób zbrojenia wędzisk, położenie przelotek, gabaryty i kształt rękojeści. Wszystkie elementy zastosowane do zbrojenia wędzisk spełniają surowe normy narzucone przez Team Dragon – pierścienie przelotek klasy SiC i FUJI Alconite, pracujące, ale nieodkształcalne ramki przelotek z ultralekkiego stopu metali, grafitowe uchwyty do kołowrotków, specjalistyczne nici omotek w klasie "limited stretch", niestarzejący się lakier epoksydowy do omotek. Lekkie, sztywne i smukłe blanki w matowym, czarnym kolorze, metalowe elementy uchwytów, ramki przelotek i pierścienie wzmacniające o barwie jasnego, matowego aluminium. Jakość i estetyka w rozsądnej cenie.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Dragon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: