Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon Millenium HD XH-Pilk Cast

OCENA:
4.3/5 (ocen: 40)
 
Szeroka oferta aż dwunastu wędzisk z uzbrojeniem pod kołowrotek spinningowy lub multiplikator. Przelotki dobrano według nowej koncepcji - od lekkich wędzisk jigowych (Fino-Jig 50-120 g) po potężne XH-Pilk (180-400 g). Wszystkie charakteryzują się mocnym, a przy tym smukłym i czułym na sygnały blankiem. Zakres dostępnych długości od 2.30 do2.90 m. Dobre, solidne wędziska oferowane w przystępnych cenach. Szybka akcja, lekkość i...

czytaj więcej »

Model akcja ciężar wyrzutowy [g] dolnik [cm] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
CHD-23-66-231 M-Fast 180-400 35 230 121 2 249
brakbrak
---

Szeroka oferta aż dwunastu wędzisk z uzbrojeniem pod kołowrotek spinningowy lub multiplikator. Przelotki dobrano według nowej koncepcji - od lekkich wędzisk jigowych (Fino-Jig 50-120 g) po potężne XH-Pilk (180-400 g).

Wszystkie charakteryzują się mocnym, a przy tym smukłym i czułym na sygnały blankiem. Zakres dostępnych długości od 2.30 do2.90 m.

Dobre, solidne wędziska oferowane w przystępnych cenach. Szybka akcja, lekkość i wytrzymałość – czy to wszystko można pogodzić? Tak, można! Dużo czasu i wysiłku kosztowało nas przygotowanie tej serii wędzisk, które za cel stawiają sobie zdobycie miana wyjątkowo długowiecznych i niezniszczalnych. Wytwarzane są na bazie atestowanego grafitu IM6 o najwyższej dostępnej jakości, zamawianego wyłącznie w firmie Toray. Wymagania użytkowe poszczególnych modeli zostały sformułowane przez grupę Team Dragon, doskonałych fachowców o dużym doświadczeniu wędkarskim.

W ich budowie zastosowano technologię multiwarstwową, a poszczególne warstwy grafitu są układane z zachowaniem optymalnego kierunku głównych, nośnych włókien grafitowych. Wykorzystano możliwości ograniczenia udziału żywicy w kompozycie, dzięki czemu w efekcie końcowym uzyskano blanki o stosunkowo dużej grubości ścianki i małej zawartości żywicy, bardzo sprężyste i bardzo mocne. Wszystkie wędziska Millenium charakteryzują się idealnie płynną linią ugięcia i nienaganną pracą podczas dużych obciążeń.

Na uwagę zasługuje również niezwykle staranne i skrupulatne wykończenie wędzisk. Montowane są przelotki z pierścieniami SIC i klasowe, zindywidualizowane uchwyty do kołowrotków oraz wyprofilowane rękojeści z gładkiego, portugalskiego korka. Omotki z nici Gudebrod są precyzyjnie nawijane i zabezpieczane dwuskładnikowym lakierem. Przyjęty system kontroli technicznej zapewnia, że do sprzedaży trafiają wyłącznie egzemplarze w 100% spełniające wymagania narzuconego standardu.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Dragon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: