Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon Millenium HD XH-Pilk 180-400 gram długość: 250 cm

OCENA:
4.4/5 (ocen: 42)
 
Szeroka oferta aż dwunastu wędzisk z uzbrojeniem pod kołowrotek spinningowy lub multiplikator. Przelotki dobrano według nowej koncepcji - od lekkich wędzisk jigowych (Fino-Jig 50-120 g) po potężne XH-Pilk (180-400 g). Wszystkie charakteryzują się mocnym, a przy tym smukłym i czułym na sygnały blankiem. Dużo czasu i wysiłku kosztowało projektantów przygotowanie serii wędzisk, które za cel stawiają sobie zdobycie miana wyjątkowo...

czytaj więcej »

Model akcja ciężar wyrzutowy [g] dolnik [cm] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
CHD-23-66-250 M-Fast 180-400 35 250 130 2 296
brakbrak
---

Szeroka oferta aż dwunastu wędzisk z uzbrojeniem pod kołowrotek spinningowy lub multiplikator. Przelotki dobrano według nowej koncepcji - od lekkich wędzisk jigowych (Fino-Jig 50-120 g) po potężne XH-Pilk (180-400 g).

Wszystkie charakteryzują się mocnym, a przy tym smukłym i czułym na sygnały blankiem.

Dużo czasu i wysiłku kosztowało projektantów przygotowanie serii wędzisk, które za cel stawiają sobie zdobycie miana wyjątkowo długowiecznych i niezniszczalnych. Wytwarzane są na bazie atestowanego grafitu IM6 o najwyższej dostępnej jakości, zamawianego wyłącznie w firmie Toray. Wymagania użytkowe poszczególnych modeli zostały sformułowane przez grupę Team Dragon - doskonałych fachowców o dużym doświadczeniu wędkarskim. W ich budowie zastosowano technologię multiwarstwową, a poszczególne warstwy grafitu są układane z zachowaniem optymalnego kierunku głównych, nośnych włókien grafitowych.

Wykorzystano możliwości ograniczenia udziału żywicy w kompozycie, dzięki czemu w efekcie końcowym uzyskano blanki o stosunkowo dużej grubości ścianki i małej zawartości żywicy, które dodatkową wyróżniają się wyjątkową sprężystością i mocą. Wszystkie wędziska Millenium charakteryzują się idealnie płynną linią ugięcia i nienaganną pracą podczas dużych obciążeń.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Dragon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: