Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Carbo Mix Light Jig 6-18 gram, długość: 270 cm (270)

OCENA:
4.5/5 (ocen: 31)
 
Klasyczny model spinningowy, przeznaczony głównie do jigowania lub łowienia małymi i średnimi błystkami i woblerami. LightJig doskonale wyczuwa nawet bardzo delikatne brania i dobrze spisuje zarówno podczas zacięcia, jak i holu małych i średnich drapieżniów: okoni, szczupaków, lipieni, jazi i kleni. Ta seria to produkcja niedrogich wędzisk o wysokich parametrach użytkowych. Do ich wytworzenia wykorzystano zaawansowaną technologię. Cechą...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
11C-SJ-B27 6-18 270 143 2 235
brakbrak
---

Klasyczny model spinningowy, przeznaczony głównie do jigowania lub łowienia małymi i średnimi błystkami i woblerami. LightJig doskonale wyczuwa nawet bardzo delikatne brania i dobrze spisuje zarówno podczas zacięcia, jak i holu małych i średnich drapieżniów: okoni, szczupaków, lipieni, jazi i kleni.

Ta seria to produkcja niedrogich wędzisk o wysokich parametrach użytkowych. Do ich wytworzenia wykorzystano zaawansowaną technologię. Cechą charakterystyczną jest wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Spowodowane jest to kompozytowym blankiem, który jest odporny na różnego typu defekty. Cechuje się on również dużym zapasem mocy (zostało nie raz przetestowane w trakcie holu dużych drapieżników).

Bazą jest rdzeń z E-Glasu o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Włókna nośne z grafitu 24 mln PSI i oplot z tkaniny S-Glas, zapewniają precyzyjnie dobraną akcję, specjalnie opracowaną do każdego wędziska.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: