Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Tachibana Match

OCENA:
4.2/5 (ocen: 64)
 
Szybkie, lekkie i bardzo sprężyste odległościówki wykonane z wysokiej jakości włókna węglowego obrabianego w nowoczesnej technologii rodem z Japonii. Odpowiednia kompozycja grafitów w kijach Tachibana Match pozwoliła na uzyskanie wędzisk o bardzo wysokich parametrach użytkowych niezbędnych do skutecznych i wygodnych połowów białej ryby. Matchówki te pozwalają na łatwe oddawanie odległych i celnych rzutów zestawem spławikowym w zanęcone...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WAA024-390 25 390 137 3 216
brakbrak
---
WAA024-420 25 420 145 3 230
brakbrak
---

Szybkie, lekkie i bardzo sprężyste odległościówki wykonane z wysokiej jakości włókna węglowego obrabianego w nowoczesnej technologii rodem z Japonii. Odpowiednia kompozycja grafitów w kijach Tachibana Match pozwoliła na uzyskanie wędzisk o bardzo wysokich parametrach użytkowych niezbędnych do skutecznych i wygodnych połowów białej ryby.

Matchówki te pozwalają na łatwe oddawanie odległych i celnych rzutów zestawem spławikowym w zanęcone łowisko. Odpowiednio skorelowana akcja z ugięciem umożliwia stosowanie delikatnych zestawów bazujących na cienkich żyłkach.

Tachibany są „cięte” i łatwo pozwalają zapiąć rybę nawet z dużej odległości, a dynamiczny blank głęboko pracuje pod obciążeniem amortyzując wszelkie szarpnięcia holowanej ryby minimalizując szansę na zerwanie zestawu. Uzbrojenie wędzisk stanowią wysokostopkowe przelotki klasy SiC, wygodna korkowo-piankowa rękojeść oraz praktyczny uchwyt kołowrotka.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki match

Podobne produkty: 

Wędki match Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: