Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Browning Hybrid Power Waggler 4-10 lbs, 385 cm (385)

OCENA:
4.3/5 (ocen: 32)
 
Trzyczęściowa, mocna wędka matchowa. Nowoczesna i lekka - zapewni każdemu wędkarzowi niezapomniane chwile z połowu. Seria Hybrid została zaprojektowana z myślą o najbardziej walecznych rybach. Wędki mają przepiękny, acz prosty wygląd - design jest równocześnie przewidywalny i wyróżniający spośród innych wędek. Wędka przeznaczona do połowu z użyciem wagglerów o niedużej masie łączna masa zestawu musi mieścić się w 10 gram żeby swobodnie...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
1281 385 4-10 385 134 3 180
brakbrak
---

Trzyczęściowa, mocna wędka matchowa. Nowoczesna i lekka - zapewni każdemu wędkarzowi niezapomniane chwile z połowu. Seria Hybrid została zaprojektowana z myślą o najbardziej walecznych rybach.

Wędki mają przepiękny, acz prosty wygląd - design jest równocześnie przewidywalny i wyróżniający spośród innych wędek. Wędka przeznaczona do połowu z użyciem wagglerów o niedużej masie łączna masa zestawu musi mieścić się w 10 gram żeby swobodnie rzucać zestaw na dalsze odległości. Kij posiada wspaniałe parametry jego masa to tylko 180 gram. Wędka wspaniale pracuje już przy niewielkich rybach dzięki czemu nasze wędkowanie będzie przyjemne niezależnie od ryb jakie trafimy na łowisku. Kij wspaniale zamortyzuje hol dużych okazów ryb karpiowatych.

Producent: 

Browning

Kategoria: 

Wędki match

Podobne produkty: 

Wędki match Browning

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: