Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon Team Dragon Silver Edition 30-80 gram długość: 270cm

OCENA:
4.8/5 (ocen: 12)
 
Ciekawa seria spinningów o typowo szczytowym ugięciu. Znajdują się wśród nich zarówno modele klasycznie szczupakowe jak i wędzisko z powodzeniem nadające się na pomorską wyprawę trociową. Wszystkie kije uzbrojone w przelotki i uchwyty FUJI. Wszystkie wędziska Team Dragon Silver Edition zaprojektowane zostały przy użyciu wysokozaawansowanych technik komputerowych, które umożliwiły perfekcyjne połączenie grafitów o różnej sztywności, w...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] dolnik [cm] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] ilość przelotek Dostępność Cena
CHD-27-71-270 30-80 35 270 139 2 216 9
brakbrak
---

Ciekawa seria spinningów o typowo szczytowym ugięciu. Znajdują się wśród nich zarówno modele klasycznie szczupakowe jak i wędzisko z powodzeniem nadające się na pomorską wyprawę trociową. Wszystkie kije uzbrojone w przelotki i uchwyty FUJI.

Wszystkie wędziska Team Dragon Silver Edition zaprojektowane zostały przy użyciu wysokozaawansowanych technik komputerowych, które umożliwiły perfekcyjne połączenie grafitów o różnej sztywności, w różnych proporcjach i układach. Zastosowana tu konstrukcja wielomodułowa łączy trzy odmiany grafitu japońskiej firmy TORAY:


– supersztywny grafit space grade 80 mln PSI,
– najnowszą odmianę grafitu wysokomodułowego 69 mln PSI, która zastąpiła wcześniej stosowany grafit 62 mln PSI,
– jako podstawę konstrukcji średniomodułowy grafit o podwyższonej sztywności 40 mln PSI, popularnie nazywany IM8.

Zastosowana technologia multiwarstwowa, przy jednoczesnym obniżeniu zawartości żywicy, zaowocowała idealną dynamiką i zmniejszeniem masy wędzisk. Aktywne wspomaganie komputerowe pozwala z wyjątkową precyzją opracować sposób zbrojenia wędzisk, położenie przelotek, gabaryty i kształt rękojeści.

Wszystkie elementy zastosowane do zbrojenia wędzisk spełniają surowe normy narzucone przez Team Dragon – pierścienie przelotek klasy SiC i FUJI Alconite, pracujące, ale nieodkształcalne ramki przelotek z ultralekkiego stopu metali, grafitowe uchwyty do kołowrotków, specjalistyczne nici omotek w klasie „limited stretch”, niestarzejący się lakier epoksydowy do omotek.

Lekkie, sztywne i smukłe blanki w matowym, czarnym kolorze, metalowe elementy uchwytów, ramki przelotek i pierścienie wzmacniające o barwie jasnego, matowego aluminium. Jakość i estetyka w rozsądnej cenie.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: