Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon Podlodowa ICE ROD

OCENA:
4.6/5 (ocen: 44)
 
Jest w Polsce wielu wędkarzy, dla których prawdziwy sezon wędkarski zaczyna się w grudniu, tj. wraz z nadejściem pierwszych mrozów. Łowienie pod lodem ma liczne grono zwolenników. To właśnie dla tej grupy zadedykowano nową kolekcję akcesoriów podlodowych – wędek, kołowrotków, świdrów, mormyszek, błystek i wszystkich innych artykułów przydatnych podczas zimowej wyprawy wędkarskiej. Wędka posiadająca dodatkowy kiwok do błystek, który pozwoli...

czytaj więcej »

Model długość [cm] Dostępność Cena
WJ-IRF02A 37/32
brakbrak
---

Jest w Polsce wielu wędkarzy, dla których prawdziwy sezon wędkarski zaczyna się w grudniu, tj. wraz z nadejściem pierwszych mrozów. Łowienie pod lodem ma liczne grono zwolenników. To właśnie dla tej grupy zadedykowano nową kolekcję akcesoriów podlodowych – wędek, kołowrotków, świdrów, mormyszek, błystek i wszystkich innych artykułów przydatnych podczas zimowej wyprawy wędkarskiej.

Wędka posiadająca dodatkowy kiwok do błystek, który pozwoli nam zaobserwować brania podnoszone. Większość brań podnoszonych przy klasycznych wędkach niestety jest niezauważalnych i tracimy dużo ryb nie wiedząc nawet o tym. Taka ryba jak okoń czy sandacz bardzo często podnosi przynętę do góry.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki podlodowe

Podobne produkty: 

Wędki podlodowe Jaxon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo podlodowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: