Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SQUARE CARBON TELEMATCH

OCENA:
4.5/5 (ocen: 33)
 
Lekkie, szybkie oraz doskonale wyważone wędziska odległościowe w wydaniu teleskopowym. Wraz z coraz większym wkładem sił i środków w projektowaniu lżejszych, smuklejszych i bardziej sprężystych blanków węglowych z sezonu na sezon rośnie zainteresowanie wędziskami typu match w wydaniu teleskopowym, które obecnie nie ustępują kroku trzy- lub czteroczęściowym kijom nasadowym, a nawet przewyższają je parametrami użytkowymi gdyż łatwiej można je...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA575-400 25 400 132 7 186
brakbrak
---
WA575-450 25 450 135 8 225
brakbrak
---

Lekkie, szybkie oraz doskonale wyważone wędziska odległościowe w wydaniu teleskopowym. Wraz z coraz większym wkładem sił i środków w projektowaniu lżejszych, smuklejszych i bardziej sprężystych blanków węglowych z sezonu na sezon rośnie zainteresowanie wędziskami typu match w wydaniu teleskopowym, które obecnie nie ustępują kroku trzy- lub czteroczęściowym kijom nasadowym, a nawet przewyższają je parametrami użytkowymi gdyż łatwiej można je transportować, także ze zmontowanymi zestawami i kołowrotkiem.

Włókno węglowe IM-9+ obrabiane w technologii SQC Range uzyskało kwadratowy przekrój, przez co pozwala precyzyjnie się układać w strukturze blanków nadając im większą gęstość. Kije zmontowane na nowych blankach uzyskały szybką szczytową akcję umożliwiającą oddawanie długich i celnych rzutów, zdecydowane zacięcie z dużej odległości oraz progresywne ugięcie niezbędne przy poławianiu dużych ryb przy użyciu delikatnych zestawów. Precyzyjne pasowanie blanków gwarantuje że kije będą równie wytrzymałe co ich odpowiedniki nasadowe przy bardzo podobnej masie całkowitej. Uzbrojenie w przelotki klasy sic na wysokich stopkach skutecznie ogranicza efekt „klejenia się” żyłki do blanku, a korkowa rękojeść z portugalskiego korka połączona z precyzyjnym uchwytem kołowrotka gwarantuje przyjemna i długotrwałą eksploatację.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki odległościowe

Podobne produkty: 

Wędki odległościowe Mikado

2009-11-01
Witam,wędkę telematch450(a w zasadzie 420 bo tylko w opisie jest dł.450!!!) kupiłem w tym roku.Wędkowałem na Dunajcu , kapitalna sprawa wyjątkowo lekka,super wykończona ,można nią łowić naprawdę wielkie rybki.Jedynym minusem jest nieprawidłowo podana długość kijka ale i tak gorąco polecam.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: