Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Square Carbon Pole

OCENA:
4.4/5 (ocen: 42)
 
Doskonałe wędziska wyczynowe wykonane z włókien węglowych IM-9+ formowanych i łączonych w nowej technologii SQC Range. Seria tych doskonałych wędzisk otrzymała  nazwę - Square Carbon od nowatorskiej technologii formowanie i układania włókien węglowych stanowiących strukturę ich blanków. Wędziska dzięki procesowi produkcji są lekkie, szybkie i niezwykle mocne przez co pozwalają na szybkościowe poławianie małych i średnich ryb metodą pełnego...

czytaj więcej »

Model długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA702-600 600 142 6 248
brakbrak
---
WA702-700 700 142 7 355
brakbrak
---
WA702-800 800 142 8 429
brakbrak
---

Doskonałe wędziska wyczynowe wykonane z włókien węglowych IM-9+ formowanych i łączonych w nowej technologii SQC Range. Seria tych doskonałych wędzisk otrzymała  nazwę - Square Carbon od nowatorskiej technologii formowanie i układania włókien węglowych stanowiących strukturę ich blanków.

Wędziska dzięki procesowi produkcji są lekkie, szybkie i niezwykle mocne przez co pozwalają na szybkościowe poławianie małych i średnich ryb metodą pełnego zestawu także przy wariancie połowu „do ręki”. Ostatni element batów Square Carbon wyposażyliśmy w elastyczną, pełną szczytówkę z włókna węglowego zapewniającą doskonałą amortyzację podczas zacięcia oraz holu ryby nawet podczas połowu na haki bez zadziorów. Doskonałe wykonanie i niepowtarzalny design wędzisk tej serii zapewnia że kije będą dzielnie służyć i „cieszyć oko” przez wiele sezonów.

Producent: 

Mikado

Podobne produkty: 

Wędki - Baty i uklejówki Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: