Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Royal Fishunters Pole

OCENA:
4.4/5 (ocen: 47)
 
Lekkie i szybkie wędziska wyczynowe przeznaczone do połowu pełnym zestawem. Baty Royal Fishunters to autorski projekt jednego z utalentowanych wędkarzy wielokrotnie startującego w ogólnopolskich zawodach spławikowych. Wędziska zostały wykonane z najwyższej jakości włókien węglowych, które w zaawansowanym procesie obróbki uzyskały dużą wytrzymałość i odpowiednią sztywność niezbędną do konstrukcji długich wędek, dodatkowe wzmocnienie elementów...

czytaj więcej »

Model długość [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA572-500 500 5 190
brakbrak
---
WA572-600 600 6 233
brakbrak
---
WA572-700 700 7 335
brakbrak
---
WA572-800 800 8 410
brakbrak
---
WA572-900 900 9 510
brakbrak
---

Lekkie i szybkie wędziska wyczynowe przeznaczone do połowu pełnym zestawem. Baty Royal Fishunters to autorski projekt jednego z utalentowanych wędkarzy wielokrotnie startującego w ogólnopolskich zawodach spławikowych. Wędziska zostały wykonane z najwyższej jakości włókien węglowych, które w zaawansowanym procesie obróbki uzyskały dużą wytrzymałość i odpowiednią sztywność niezbędną do konstrukcji długich wędek, dodatkowe wzmocnienie elementów blanku krzyżowym oplotem z gęsto tkanej taśmy węglowej zapewnia wysoka tolerancję na przeciążenia towarzyszące holowi dużej ryby.

Gotowe wędziska cechuje szybka szczytowa akcja, niewielkie ugięcie i niespotykana lekkość ułatwiająca wielogodzinne połowy bez odczucia zmęczenia reki. Perfekcyjne spasowanie wszystkich elementów blanku zapewnia że pomimo wielu sezonów złącza poszczególnych składów nie zużyją się i nie pojawią się na nich luzy osłabiające cały kij. Wszystkie baty serii Royal Fishunters posiadają szczytówki wyposażone we wklejkę z pełnego włókna węglowego pozwalającą na szybkościowy połów ryb małych i średnich przy użyciu haków bez zadziorów. Wędziska polecamy wędkarzom mających zamiar zająć się sportem wyczynowym na wysokim poziomie.

Producent: 

Mikado

Podobne produkty: 

Wędki - Baty i uklejówki Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: