Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SENSUAL MEDIUM SPIN

OCENA:
4.4/5 (ocen: 42)
 
Typowy spinning węglowy o najczęściej poszukiwanych parametrach. Szybka akcja osiągnięta przez zastosowanie w procesie produkcyjnym wysoko- przetworzonych włókien węglowych, oraz lekkość która towarzyszy tej konstrukcji to poza dużą mocą to jedynie podstawowe zalety tego typu wędzisk. Wszystkie kije, bez względu na długość doskonale radzą sobie z obsługą przynęt zawierających się w podanej masie wyrzutowej, przez co kije te znajdują...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA838-210 5-25 210 110 2 166
brakbrak
---
WA838-240 5-25 240 125 2 174
brakbrak
---
WA838-270 5-25 270 141 2 198
brakbrak
---

Typowy spinning węglowy o najczęściej poszukiwanych parametrach. Szybka akcja osiągnięta przez zastosowanie w procesie produkcyjnym wysoko- przetworzonych włókien węglowych, oraz lekkość która towarzyszy tej konstrukcji to poza dużą mocą to jedynie podstawowe zalety tego typu wędzisk. Wszystkie kije, bez względu na długość doskonale radzą sobie z obsługą przynęt zawierających się w podanej masie wyrzutowej, przez co kije te znajdują zastosowanie przy połowie większości drapieżników występujących w naszych wodach.

Okonie, szczupaki, sandacze i bolenie to ryby z którymi wędziska poradzą sobie bez większych problemów, wyzwanie jakim okaże się zacięty sum nie będzie wydarzeniem mrożącym krew w żyłach wędkarza gdyż zastosowaniu taktyki „sukcesywnego męczenia przeciwnika” zaoszczędzi nam wielu niespodzianek. Komponenty zastosowane przy produkcji tych spinningów spośród których należy wymienić przelotki klasy sic, rękojeść z portugalskiego korka zintegrowaną z trwałym uchwytem kołowrotka, wysokiej jakości żywice i nici gwarantują że wędzisko Sensual Medium Spin posłuży wiele sezonów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

2010-11-03
Kupiłem ten kij w bardzo dobrej cenie więc ocena jest maksymalna, jednakże nawet w cenie standardowej jest to rewelacyjny kij bardzo lekki i bardzo czuły, a jednocześnie zachowujący się świetnie nawet przy większej rybie. Kupiłem go jako pierwszy kij spiningowy i przyznam, że nie wydaje mi się, żebym mógł nabyć coś lepszego. Na pewno bardzo długo będzie mi służył ponieważ po przetestowaniu kilku innych wędzisk znajomych nie znalazłem nic podobnego, nie wspomnę, iż nie było to tylko moje odczucie, co do tego kija. Polecam w 100%.
Paweł M, Świdnik

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: