Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Silver Eagle heavy Pilk

OCENA:
4.4/5 (ocen: 42)
 
Ultra mocne wędziska morskie przeznaczone do najcięższych połowów na wodach Bałtyku i Skandynawii. Pilki Silver Eagle Heavy przeznaczone do współpracy z multiplikatorem produkujemy na grubościennych blankach wykonanych z najwyższej jakości kompozytów węglowych aby zagwarantować im ponadprzeciętną wytrzymałość na przeciążenia niezbędną przy połowach okazowych ryb na dużych głębokościach. Wędziska są na tyle mocne aby każdy wędkarz...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA598-210 300 210 118 2 457
brakbrak
---
WA598-240 300 240 132 2 516
brakbrak
---
WA598-270 300 270 143 2 682
brakbrak
---
WA598-300 300 300 159 2 780
brakbrak
---

Ultra mocne wędziska morskie przeznaczone do najcięższych połowów na wodach Bałtyku i Skandynawii. Pilki Silver Eagle Heavy przeznaczone do współpracy z multiplikatorem produkujemy na grubościennych blankach wykonanych z najwyższej jakości kompozytów węglowych aby zagwarantować im ponadprzeciętną wytrzymałość na przeciążenia niezbędną przy połowach okazowych ryb na dużych głębokościach.

Wędziska są na tyle mocne aby każdy wędkarz posługujący się tym wytrzymałym kijem był przygotowany na sytuację kiedy oczekiwany dorsz okaże się wyrośniętym halibutem błyskawicznie wybierającym z kołowrotka zapas linki, kije muszą podołać sytuacji gdy trzeba mocno dokręcić hamulec i na zasadzie przeciągania liny siłowo wlec rybę w stronę powierzchni. Projektując wędki do walki z takimi rybami wzięliśmy pod uwagę tarcie jakie występuje w przelotkach i dlatego pierwszą, oraz szczytową zastąpiliśmy rolkami osadzonymi na bezawaryjnych ślizgowych tulejach odpornych na działanie słonej wody. Zastosowane rozwiązanie powoduje że linka przesuwając się, zamiast trzeć o nieruchomy element porusza się po obracającej rolce nie powodując tarcia i zmniejszając ryzyko na zerwanie zestawu wraz z rybą.

Aby najlepiej dostosować te kije do walki z największymi rybami długą rękojeść zakończyliśmy koną umożliwiającą montaż w pasie holowniczym. Wędziska są zbrojone w najwyższej jakości komponenty aby mogły służyć wiele sezonów w najcięższych warunkach.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: