Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Atthis Match

OCENA:
4.5/5 (ocen: 45)
 
Profesjonalne, mocne wędziska odległościowe o szczytowej akcji. Matchówki Atthis zawdzięczają swoje wysokie parametry odpowiedniej kompozycji mat węglowych spajanych w wysokich temperaturach pod odpowiednim ciśnieniem w trakcie procesu produkcyjnego. Kije te, dzięki szczytowej akcji, braku efektu "lejącego blanku" i odpowiednie ułożenie przelotek umożliwiają oddawanie odległych i celnych rzutów zestawem z wagglerem, gdyż doskonale ładują się...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA754-390 10-30 390 3 257
brakbrak
---
WA754-420 10-30 420 3 270
brakbrak
---

Profesjonalne, mocne wędziska odległościowe o szczytowej akcji. Matchówki Atthis zawdzięczają swoje wysokie parametry odpowiedniej kompozycji mat węglowych spajanych w wysokich temperaturach pod odpowiednim ciśnieniem w trakcie procesu produkcyjnego. Kije te, dzięki szczytowej akcji, braku efektu "lejącego blanku" i odpowiednie ułożenie przelotek umożliwiają oddawanie odległych i celnych rzutów zestawem z wagglerem, gdyż doskonale ładują się i szybko oddają energię podczas wyrzutu, a przelotki klasy sic na wysokich stopkach ograniczają do minimum efekt klejenia się żyłki do blanku.

Wędziska te ze względu na dużą moc z powodzeniem można przeznaczyć do połowu ryb co najmniej średnich rozmiarów takich jak leszcze, liny a nawet karpie gdyż ich dolniki posiadają duży zapas mocy niezbędny przy połowie walecznych ryb. Wysokiej jakości elementy wykończenia takie jak wygodna, ergonomicznie profilowana rękojeść z portugalskiego korka, precyzyjny uchwyt kołowrotka, doskonałe przelotki, a to wszystko montowane za pomocą żywic i lakierów najwyższej jakości gwarantuje komfortową eksploatację przez wiele sezonów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki odległościowe

Podobne produkty: 

Wędki odległościowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: