Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SHT Match

OCENA:
4.4/5 (ocen: 44)
 
Mocne wędzisko odległościowe zaprojektowane specjalnie do połowu średnich i dużych ryb spokojnego żeru przy użyciu cięższych wagglerów. Kije zbudowane w nowatorskiej technologii High Tenacity, która pozwoliła uzyskać bardzo wytrzymałe i relatywnie lekkie blanki, mogące bez uszczerbku dla swojej struktury przenosić duże obciążenia towarzyszące silnym wymachom i wyrzutom ciężkich wagglerów na znaczne odległości. Projektując te kije...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA864-390 35 390 3 305
brakbrak
---
WA864-420 35 390 3 305
brakbrak
---

Mocne wędzisko odległościowe zaprojektowane specjalnie do połowu średnich i dużych ryb spokojnego żeru przy użyciu cięższych wagglerów. Kije zbudowane w nowatorskiej technologii High Tenacity, która pozwoliła uzyskać bardzo wytrzymałe i relatywnie lekkie blanki, mogące bez uszczerbku dla swojej struktury przenosić duże obciążenia towarzyszące silnym wymachom i wyrzutom ciężkich wagglerów na znaczne odległości.

Projektując te kije sugerowaliśmy się obserwacjami poczynionymi podczas walki z dorodnymi linami, karpiami, dużymi leszczami i brzanami, dzięki temu kije otrzymały akcję, która poza tym ze jest bardzo szybka to pochłania ogromną ilość energii i szybko zniechęca rybę do dalszej walki. Pomimo stosowania relatywnie cienkich żyłek mamy szansę na wygranie walki niemalże z każdą białą rybą zapiętą nawet z dużej odległości. Zastosowanie wysoko stopkowych przelotek klasy sic ograniczyło do minimum efekt klejenia się żyłki do blanku i umożliwia oddawanie precyzyjnych rzutów w znacznie oddalone łowisko.

Odległościówki SHT Match tak jak wszystkie kije tej serii otrzymały precyzyjne uchwyty kołowrotków oraz rękojeści z portugalskiego korka wysokiej jakości.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki match

Podobne produkty: 

Wędki match Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: