Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado ATTHIS HEAVY SPIN

OCENA:
4.4/5 (ocen: 39)
 
Mocne wędziska opracowane specjalnie do polowań na okazowe drapieżniki. Odpowiednio dobrane maty z włókna węglowego, łączone w wysokiej temperaturze nadały tym wędziskom niespotykanie szybką akcję i ogromną sztywność niezbędną do holowania okazowych szczupaków, sandaczy i sumów nawet w silnym nurcie bez obawy o strukturę wędziska. Kije posiadają ogromną moc w dolniku i nie obawiają się sytuacji w których dużą rybę uciekającą w zawady trzeba...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA758-244 10-30 244 126 2 245
brakbrak
---
WA758-275 10-40 275 142 2 270
brakbrak
---
WA758-305 10-50 305 156 2 295
brakbrak
---

Mocne wędziska opracowane specjalnie do polowań na okazowe drapieżniki. Odpowiednio dobrane maty z włókna węglowego, łączone w wysokiej temperaturze nadały tym wędziskom niespotykanie szybką akcję i ogromną sztywność niezbędną do holowania okazowych szczupaków, sandaczy i sumów nawet w silnym nurcie bez obawy o strukturę wędziska. Kije posiadają ogromną moc w dolniku i nie obawiają się sytuacji w których dużą rybę uciekającą w zawady trzeba zawrócić kijem przy dokręconym „na twardo” hamulcem kołowrotka.

Testowane spinningi Atthis Heavy Spin doskonale sprawdziły się podczas tradycyjnego spinningowania, ale tez okazały się strzałem w dziesiątkę przy trollingowaniu „z ręki” gdyż dzięki swojej sztywności i niskiej masie własnej umożliwiają głębokie prowadzenie woblerów z dużym sterem i mocno obciążonych gumowych przynęt. Kije posiadają przelotki klasy sic, które gwarantują że stosowane grube plecionki nie pozostawią śladu na ich strukturze, klasowe rękojeści z portugalskiego korka odpowiedniej długości zapewniają wygodę podczas połowów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: